Açık öğretim lisesi 2. dönem kayıtları ne zaman başlıyor?

Geçen sene 2. dönem kayıtlarının ne zaman başladığını nasıl öğrenebiliriz ya hocam. Ben baktım da her site farklı farklı konuşuyor.

Her sene değişiyor olması lazım yarın olacak sınavlardan sonra sınavlar büyük ihtimalle haziran - Mayıs - Temmuz gibi olacak bu sınavlardan 1-2 ay önce ye denk gelir mart-nisan gibi.

Geçen sene 2. dönem kayıtlarının ne zaman başladığını nasıl öğrenebiliriz ya hocam. Ben baktım da her site farklı farklı konuşuyor.

Okuldayım işte. Okuldan çıkıp açığa aldıracağım da kaydımı.

Herhangi bir rahatsızlığınız yoksa alınmanız çok zor kayıtlar zorlaştırıldı hatta normal öğrenciler için kaldırıldı bile denebilir.

Şimdi yeni dönemlerin sınavları başlayacak yarın büyük ihtimalle yeni sınavlar gelmeden 1-2 ay sonra başlar. (Bu sınavdan sonra)
Hocam merhabalar ben 10.sınıfım şimdi klasik konuyu hepimiz biliyoruz açığa geçmek istiyorum ailemde destekliyor çünkü Ayt sınavından sorumlu değilim ve ayrıca kendi gelirimi elde ediyorum ileride bu benim işim olacak bunu neden anlatıyorum kayıtlarda dilekçe yazarak meslek sahibi olduğum için açığa alma şansım artarmı ben bu patates sisteme hayatımdan 2 yıl daha vermek istemiyorum.

Hocam merhaba ben 10.sınıfım şimdi klasik konuyu hepimiz biliyoruz açığa geçmek istiyorum ailemde destekliyor çünkü AYT sınavından sorumlu değilim ve ayrıca kendi gelirimi elde ediyorum ileride bu benim işim olacak bunu neden anlatıyorum kayıtlarda dilekçe yazarak meslek sahibi olduğum için açığa alma şansım artar mı ben bu patates sisteme hayatımdan 2 yıl daha vermek istemiyorum.

Vallahi yönetmenlik değişecek gibi duruyor yeni yönetmenlik tekrardan açabilir.

Herhangi bir rahatsızlığınız yoksa alınmanız çok zor kayıtlar zorlaştırıldı hatta normal öğrenciler için kaldırıldı bile denebilir.

Hocam benim gözümde dışa kayma var. İki gözümle beraber bakmazsam dışa kayıyor. Lisede de devamsızlığım çok fazla oldu. Halk eğitime gidip 2. kayıtlarda kayıt yaptırabilir miyim sizce? Gerçekten ihtiyacım var açık öğretime geçmeye.

Hocam benim gözümde dışa kayma var. İki gözümle beraber bakmazsam dışa kayıyor. Lisede de devamsızlığım çok fazla oldu. Halk eğitime gidip 2. kayıtlarda kayıt yaptırabilir miyim sizce? Gerçekten ihtiyacım var açık öğretime geçmeye.

Şaşılıktan alacaklarını düşünmüyorum ama dene. Bir de meslek edineceksen AÖL'ün öyle bir projesi vardı 1 sene önce söylemişlerdi ona başvur.

Geri
Yukarı