Açılan Konulara Cevap Verecek Arkadaşların Dikkatine

Madem bahsi geçti benim de merak ettiğim bir detay var; kimin ne algıladığına mı bakılıyor ya da bu kuralı uygulayanın mizahi zeka seviyesine göre mi? Mesela herkesin ahlaki duruşu aynı değil, kimine göre ahlaksızlık olarak algılanabilir öyleyse bunu neye göre ölçeceksiniz? Yoksa bahsi geçen konu Liseli dalaşmaları mı?

Kısaca mizah forum yönetimi tarafından ne olarak algılanıyor? Yada şu şu türler serbest ama şunlara ellemeyin mi? :)

Güzel bir uygulama, peki bütün kullanıcılara uygulanacak mı? :)

Kuralların uygulanmayacağını düşüneceğin en son forum sitesi olarak bile gelmesin aklına. :) Her ceza çok yerinde veriliyor. Ve her kural uygulanıyor.

- - - Güncellendi - - -

Madem bahsi geçti benim de merak ettiğim bir detay var; kimin ne algıladığına mı bakılıyor ya da bu kuralı uygulayanın mizahi zeka seviyesine göre mi? Mesela herkesin ahlaki duruşu aynı değil, kimine göre ahlaksızlık olarak algılanabilir öyleyse bunu neye göre ölçeceksiniz? Yoksa bahsi geçen konu Liseli dalaşmaları mı?

Kısaca mizah forum yönetimi tarafından ne olarak algılanıyor? Yada şu şu türler serbest ama şunlara ellemeyin mi? :)

Mizahi olarak sorun olacağını düşünmüyorum. Mesela ben geldim sayfayı kısa yoldan nasıl kapatıcam diye konu açtım. Buradaki herkes alt F4 olduğunu bilir. Az daha yazarken alt F4 çekiyordum. :D Mesela bu kişiye ''yuh bee bunu mu bilmiyorsun'' gibi cevaplar için önlem alınmış bir kural olduğunu düşünüyorum.

Peki biz o konuyu açan arkadaşın bilgisiz olduğunu nasıl anlayacağız? Gereksiz bir konu da açmış olabir? Şaka yollu mesaj yazdığımızı fazedersek direkt siteden sınırsız sürede atılmak biraz acımasızca değil mi? Zaten acımasızca bir çok kuralınız var. Bilgisiz insanları korumak için bilgili insanları feda etmeniz forumu ileri götürmez aksine en başa dönersiniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı