Açılış ekranında oluşan yeşil çizgilerin sebebi ne olabilir?

Ysn1111

Picopat
Yer
Büyükçekmece, İstanbul
Daha fazla  
Oyun oynarken oyun dondu sonra bilgisayarı yeniden başlattım açılırken Gigabyte simgesinden aşağı doğru aşağı inen yeşil çizgiler oldu Gigabyte simgesi gitti ve bilgisayar normal bir şekilde açıldı. Bunun olmasının sebebi nedir?

Daha önceden de bunun gibi bir olay olmuştu. Gene oyun oynarken aniden bilgisayar dondu ve dıttt sesi çıkardı sonra ekran gri oldu ve ondan sonra da siyah.

Siz bir RAM'lara test yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum sorun ekran kartından. Henüz başlangıç aşamasında olabilir ama o cizgilenmeler ya kablo ya GPU kaynaklı olur. Kablo olsa kapatıp açarken kablo oynamayacağına göre ekran kartın yavaş yavaş ölüyor.

Son düzenleme:
Hatta gördüğün çizgiler şuna benziyor olmalı

images (8).jpeg

Dostum sorun kesin ve net ekran kartından. Henüz başlangıç aşamasında olabilir ama o cizgilenmeler ya kablo ya GPU kaynaklı olur. Kablo olsa kapatıp açarken kablo oynamayacağına göre ekran kartın yavaş yavaş ölüyor.
Ne yapabilirim? Bir çözüm öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı