Çözüldü Açılış sayfasındaki reklamı engelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Onur Ali Korkmaz

Hectopat
Dizüstü bilgisayarımda Chrome kullanmaktayım. Bilgisayarı her açtığımda Chrome kendini açıp reklam sayfasını açıyor bunun Chrome tarayıcısından olduğunu düşündüm ve komple kaldırdım. Opera'yı kurdum ancak bu seferde Opera'da başladı bu durum. Bunun önüne nasıl geçebilirim? Bilgisayarı her açtığımda tarayıcıdan reklam çıkıyor.

Çözüm
Arkadaşın dediği uygulamayla veya Norton Security diye bir program var her hesapla kayıt oluşunda 30 gün bedava deneme süresi veriyor onla tam sistem taraması yap bir de sol altta başlat var oraya MSConfig yaz gir.Msconfigden başlatmadan, başlangıçta açılanları kapat ve bir de tarayıcına göre adblock ve adblock Plus uzantılarını yükle.
Arkadaşın dediği uygulamayla veya Norton Security diye bir program var her hesapla kayıt oluşunda 30 gün bedava deneme süresi veriyor onla tam sistem taraması yap bir de sol altta başlat var oraya MSConfig yaz gir.Msconfigden başlatmadan, başlangıçta açılanları kapat ve bir de tarayıcına göre adblock ve adblock Plus uzantılarını yükle.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı