Açılışta mavi ekran sorunu

Dizüstü bilgisayarımla Fortnite oynarken bir anda oyun dondu. Ben de kapatma düğmesine basılı tutarak kapattım(uykuya almış da olabilir bilmiyorum). Sonra tekrardan başlatırken O P I tuşlarına rastgele basıyordum. Sonra altta tam aklımda değil kurtarma seçenekleri hazırlanıyor gibi bir yazı çıktı(tuşlara basmamın alakasız olduğunu düşünüyorum). Mavi ekran hatası geldi ve giriş yapamıyorum. Gece de yatmadan bir el atıp çıkayım demiştim haliyle uykum var konuya yarın devam edeceğim. Sorunun donanımsal olup olmadığını nasıl anlarım? Dediğim gibi yarın hata kodu falan yazacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Image1536490589.365877.jpg
Image1536490616.897311.jpg

Artık mavi ekran falan da vermiyor.
Bilgisayarinizi shift tusuna basili tutarak baslatin tustan elinizi cekmeyin kurtarma bolumu gelene kadar kurtarma bolumu geldiginde sistem geri yukleme baslangic onarma yada bu bilgisayari sifirla seceneklerinden birini deneyin
Not:bilgisayari sifirla seceneginde bilgileriniz silinecektir bilginize..

Bilgisayarinizi shift tusuna basili tutarak baslatin tustan elinizi cekmeyin kurtarma bolumu gelene kadar kurtarma bolumu geldiginde sistem geri yukleme baslangic onarma yada bu bilgisayari sifirla seceneklerinden birini deneyin

Bilgisayar sıfırlama dışında denedim de hepsini bu verileri kurtarma yolu yok mudur?

Bilgisayar sıfırlama dışında denedim de hepsini bu verileri kurtarma yolu yok mudur?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı