[Açılmadı] PS5'i açmalı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ömrünüzü verebilecek durumdaysanız MK11'e başlayabilirsiniz sizi uzun süre götürür.

Parası da güzel olsa da paraya ihtiyacınız yoksa bence satmayın. TLOU, GOW gibi oyunları oynayabilmek bence güzel olmalı. Ama sizin ilginiz de yoksa yine de satabilirsiniz.

Cihazın diskli sürüm ise oyunları disk alım/satım ile komik fiyatlara getirebilirsin. Denemekten zarar geleceğini sanmıyorum. Oyun zevkine bağlı olarak zevkin dibine de vurabilirsin.

Ayriyeten kutuyu açarsan fiyat düşer ama hala yüksek fiyatlara satabilirsin.

Genel olarak esnaflara sorduğumda Sony garantili cihazları 6500'e alıyorlar. Esnaf 6600'e alıyorsa 2. elde 7000, zorlarsan 7200 satarsın.

Yerinde olsam PS özel oyunlarının videolarını izleyip beğenip beğenmeyeceğime bakardım, beğenirsem açardım.

Ha bir de okuduğum ve anladığım kadarıyla oyunlarla ilgili değilsin. Eğer PS özel oyunları ilgini çekmiyorsa "İki MK atarım 1080p'de de oynarım, ara sıra 3. parti oyunlara bakarım." diyorsan kutuyu açmadan direkt satıp Xbox Series S de alabilirsin.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Ben olsam satmazdım, 10 yıl boyunca sadece o platformda oynanabilecek şaheser seviyesinde oyunlar çıkacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı