Açılmamış damacana suyunun içinden hortum çıktı

Getiren sucu hiç mi utanmadı bunu verirken?

Hocam o hortum nasıl girdi, alan kişi alırken nasıl görmedi ve eğer sipariş ettiyse getiren adam nasıl görmedi? İlginç.

Boş zannedilen damacana bu şekilde mi doldurulmuş acaba? Yoksa dolum yapan sistemin bir parçası mı bu? Eğer öyleyse basınçlı suyun etkisiyle yerinden çıkmış olması daha mantıklı geliyor.

Kimse görmedi mi kocaman hortumu? Hadi denetim yapan ekip görmedi garip bir şekilde, taşımacı nasıl görmedi? Kocaman hortum bu görünmeyecek şey değil.

Suyu getiren ve suyu alan kişi arasında nasil bir diyalog geçti çok merak ediyorum.

Bize Nestleden paket lastiği çıkmıştı. Suyu sebile taktım bi baktım bir şey süzüldü damacana içinde. Paket lastiğiymiş. Bayi özür dileyip 2 damacana ücretsiz su vermişti. Bizim de içimize sinmedi firmayı değiştirdik sonra.

Nasıl olay bu abi, satıcı ve alıcı bir elleriyle gözlerini kapatarak mı alışveriş yaptılar, ilginç.

Arıtma kullanın millet. Biz mis gibi 13-14 senedir kullanıyoruz ve hiç sıkıntı yaşamadık. Zamanında bakım yaptırdığınız zaman market suyuna vereceğiniz para ile aynı hesaba çıkıyorsunuz ama daha sağlıklı su içmiş oluyorsunuz. Su kesilmesine karşı sadece 2 tane 5 litrelik plastik şişe var bizim evde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…