Açılmamış RX 570 ASUS Expedition vs. Açılmış RX 570 Aorus backplate

Bütçe
2200

CeltySturluson

Kilopat
Daha fazla  
Sarı siteden RX 570 alacağım. 1600 TL'ye hiç içi açılmamış güvenlik bantları duran backplatesiz ASUS Expedition modelini mi tercih etmeliyim yoksa 1700 TL'ye içi açılmış fakat iddia edilene göre sadece termal macun bakımı yapılmış Gigabyte Aorus backplateli modeli mi?

Backplate soğutmaya yardımcı bir özellik tabii ki sadece görünüş değil ama senin için açılmamış olan daha güvenli elinde tuğla kalma ihtimali düşük.

Sarı siteden RX 570 alacağım. 1600 TL'ye hiç içi açılmamış güvenlik bantları duran backplatesiz ASUS Expedition modelini mi tercih etmeliyim yoksa 1700 TL'ye içi açılmış fakat iddia edilene göre sadece termal macun bakımı yapılmış Gigabyte Aorus backplateli modeli mi?
Hocam açılmamış olanı al bence. Bende aynı ekran kartından aldım sapphire 570 tek fanlı 1500 liraya. Fakat ramin 16 gb değilse büyük ihtimal fps drop ve takılma gibi şeyler olacaktır. İ310100f ve 8 gb ramim var. Pubg"yi ultra ayarlarda açıyor fakat ram kaynaklı texture yüklenmemesi veya birisiyle karşı karşıya geldiğinde oyunun donması gibi şeyler oluyor. Az önce ram sipariş ettim aklında bulunsun.

Eninde sonunda açılması ve termal macunun değişmesi gerekecek. Anlatıldığı gibi herhangi bir tamir işlemi yoksa, sadece termal macun değişimi için açılmışsa açılan modeli tercih edebilirsin.

Eninde sonunda açılması ve termal macunun değişmesi gerekecek. Anlatıldığı gibi herhangi bir tamir işlemi yoksa, sadece termal macun değişimi için açılmışsa açılan modeli tercih edebilirsin.

İşte sorun orada başlıyor satıcıya ne kadar güvenebilirsin ki o yüzden açılmamış daha güvenli tercih olur.

Aorus'un soğutması daha iyi ASUS sorun çıkarabilir. Birde hiç açılmamış ürün için fazla ucuz, kartın açılmışı 1700 lira. Bence bu da pek güvenilir değil, kaç senelik kart nasıl açılmadan durmuş.

Aorus'un soğutması daha iyi ASUS sorun çıkarabilir. Bir de hiç açılmamış ürün için fazla ucuz, kartın açılmışı 1700 lira. Bence bu da pek güvenilir değil, kaç senelik kart nasıl açılmadan durmuş.

Hocam fotoğrafta güvenlik bantlarının sağlam olduğu net bir şekilde görünüyor ve Param Güvende ile satıyor, bana da çok ucuz geldi ama bir aksilik olursa iade ederim.

İşte sorun orada başlıyor satıcıya ne kadar güvenebilirsin ki o yüzden açılmamış daha güvenli tercih olur.

Satıcı Param Güvende ile satış yapıyor. En azından kart elime ulaştığında açıp fırınlama yapılmış mı kontrol edebilirim.

Hocam fotoğrafta güvenlik bantlarının sağlam olduğu net bir şekilde görünüyor ve Param Güvende ile satıyor, bana da çok ucuz geldi ama bir aksilik olursa iade ederim.

Satıcı Param Güvende ile satış yapıyor. En azından kart elime ulaştığında açıp fırınlama yapılmış mı kontrol edebilirim.
Güvenlik bandı işi kolay hocam. İade edilen ürünler güvenlik bandıyla tekrardan satılıyor.

Geri
Yukarı