Açılmayan bilgisayara nasıl format atılır?

Yani bilgisayar açılıyor fakat beni direk sistem kurtarma seçenekleri bölümüne atıyor.

BIOS'a girer fakat nasıl girebileceğimi bilmiyorum.

Biosunuzun nasıl açıldığını bulun bilgisayarın markasına göre değişir başka bir bilgisayardan 8 GB'lık bir flash belleğe ISO dosyası yazdırın flashı takıp bilgisayarı açın daha sonra BIOS'a girin başlatma disklerinden flash belleğinizi en üste alıp kaydedin ve çıkın bilgisayarınız yeniden başlatılacak ve kurulum ekranı karşınıza çıkacaktır hatam varsa düzeltin.

Sorununu çözdüysem çözüm yanıtı olarak işaretle.

Biosunuzun nasıl açıldığını bulun bilgisayarın markasına göre değişir başka bir bilgisayardan 8 GB'lık bir flash belleğe ISO dosyası yazdırın flashı takıp bilgisayarı açın daha sonra BIOS'a girin başlatma disklerinden flash belleğinizi en üste alıp kaydedin ve çıkın bilgisayarınız yeniden başlatılacak ve kurulum ekranı karşınıza çıkacaktır hatam varsa düzeltin.

Sorununu çözdüysem çözüm yanıtı olarak işaretle.
Bilgisayarımın markası Beko yani çok eski, arıyorum fakat bulamıyorum

Bilgisayarımın markası Beko yani çok eski, arıyorum fakat bulamıyorum.

• F1
  • F2
  • Del
  • ESC
  • F10*
F10 genellikle açılış menüsünü açmak için kullanılır. Eğer F10 açılış menüsünü açıyorsa BIOS'u F2 veya del tuşlarına basarak açabilirsiniz.

• F1
  • F2
  • Del
  • ESC
  • F10*
F10 genellikle açılış menüsünü açmak için kullanılır. Eğer F10 açılış menüsünü açıyorsa BIOS'u F2 veya del tuşlarına basarak açabilirsiniz.
Del e bastığımda boot menü açılyor f10, esc ve f2 aynı yere gidiyor ama hatırlamıyom bios menü değil ama f1 ı birazdan deneyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı