Açılmayan bilgisayara ne yapılmalı?

qwess04043

Centipat
Daha fazla  
Merhaba benim kardeşim kendi bilgisayarında oynarken yük altında kaldığı için muhtemelen kapanıyor. Çok dikkatli bakınca zerre falan görünüyor ekran.

Win+CTRL+Shift+b yapsam düzelir mi?

Merhaba benim kardeşim kendi bilgisayarında oynarken yük altında kaldığı için muhtemelen kapanıyor. Çok dikkatli bakınca zerre falan görünüyor ekran.

Win+CTRL+Shift+b yapsam düzelir mi?

Bir deneyin hocam. Düzelmezse sıcaklıklara bakmakta fayda var. Ayrıca oynadığı oyun ve sistem özellikleri neler?

Hocam, eğer bilgisayar ekranı siyahsa ve bilgisayarın tepkisiz olduğunu düşünüyorsanız, Win+CTRL+Shift+B tuş kombinasyonu genellikle ekran kartı sürücüsünün yeniden başlatılmasını sağlar. Ancak, eğer bu kombinasyonu denerseniz ve sorun devam ederse, bilgisayarınızı güç düğmesine basılı tutarak zorla kapatıp ardından tekrar açmayı deneyebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse, bilgisayarınızda donanımsal bir problem olabilir ve bir teknisyene danışmanız gerekebilir.

Ben kapatıp açıyorum ama her zaman oluyor, çok ısınıyor. Bu arada nasıl soğutabilirim? SSD takacağız öyle soğur mu biraz da olsa?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı