Açılmayan iPhone 7 Plus'dan veri kurtarılabilir mi?

Merhabalar. Cihazı incelemeden verilecek her cevap kesinlikle yanlış olacaktır o sebeple varsayım olarak yazıyoruz. Teknik serviste çalışıyorum, Eğerki anakart kaynaklı bir problem varsa malesef geri getirilmesi mümkün değil. Ekran kırık ise gecici ekran takılarak verileri yedeklenebilir.

Eğer sıkıntı işletim sisteminin çökmesi ise , itunes a bağladığınızda Geri Yükle - Güncelle olarak 2 seçenek sunacaktır sadece güncelleme seçeneği varsa muhtemelen güncellendikten sonra düzelir , fakat güncelle ve geri yükle diyorsa işletim sistemi kurtarılamaz hale gelmiştir ve sıfırlamak gereklidir. Cihazı geri yükleyip güncelledikten sonra Dr.Fone uygulaması ile silinmemiş verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Apple resmi servisleri , veri kurtarma , onarma vb. işlemler malesef yapmıyor sadece kamera bozuksa bile direk anakartı veya ön kamera ise ön paneli komple değiştiriyor. Bu sebeple varsa verileriniz malesef gidiyor. Aslında cihazın sağlıklı çalışması için yapmaları gerekeni yapıyorlar.

Hocam merhabalar. Benim İphone 11’im trafik kazasında hasar aldı. Telefoncuya yaptırmaya götürdüğümde resmini gösterdi, anakartı darbe almış kırık halde ve tamir edilemeyeceğini söyledi. Ben bu telefonu yedek parça halinde birine satmayı düşünüyorum. Ama korkum şu ki telefonun içindeki bilgi, resimlerin çalınması. Anakart hasarı almış bir iphonedan veri çalınması mümkün mü bunu yedek parça olarak satsam?

Geri
Yukarı