Açılmayan Laptop'tan Windows lisansını kurtarma

rajzys

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık 1 sene önce Laptop'um bozuldu. Yeni PC almak istiyorum fakat Windows lisansı çok pahalı olduğu için aklımda takıldı.
Acaba anakartı yanan ve hiç açılmayan Laptop'umun içindeki Windows'u alma şansım var mı? Lütfen yardım edin. Teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaklaşık 1 sene önce Laptop'um bozuldu. Yeni PC almak istiyorum fakat Windows lisansı çok pahalı olduğu için aklımda takıldı.
Acaba anakartı yanan ve hiç açılmayan Laptop'umun içindeki Windows'u alma şansım var mı? Lütfen yardım edin. Teşekkürler. :)
Sanırım yok yenisini almak durumundasınız bende çok sevmem ama internette satılan 50 TL'lik kodlara bakabilirsiniz.
Buraya da bakabilirsiniz: Windows 10 Home sürümünü indirin | Microsoft

Hocam internette 20-30 liraya OEM Key'ler satılıyor, hiç uğraşmayın derim ben.

Arkadaşlar aldığım laptop'ta vardı zaten windows. Kurulu haldeydi Windows 7'den Win 10'a yükseltme yapmıştım. O zaman değiştiremiyorum.

Geri
Yukarı