Açlıktan Karın Ağrısı Ve Yemek Yiyememek

rocker0018

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar okuldan eve aç geldim iyi güzel yemek yedim. 30 dk sonra karnım çok feci bir şekilde açtı, oyundaydım üşendim yemek hazırlamaya. Bir süre sonra 1 ya da 2 saat hatırlamıyorum o kadar çok acıktım ki artık karnım ağrıyor ve ağrı yüzünden de yemek yiyemiyorum. Yemeye çalışınca kusar gibi olup çıkarıyorum. Çözümü nedir, böyle devam ederse ne yapmalıyım? Artık açlıktan başım dönüyor bayılacak gibi oluyorum. Biraz önce bayılıyordum az kalsın ve ben yaşıtlarıma göre biraz daha zayıf olduğum için dahad a zayıflamaktan korkuyorum. Ne yapmalıyım? Ve bende panik atak sorunu var, bir de o giriyor araya aman düşünün halimi.

İki öğün arası 6-7 saati geçmesin. Normal şartlarda az miktarda ve sık yenmeli. 3-4 saat arayla bir öğün yemek lazım. 10-12 saat bir şey yemeden durunca böyle halsiz düşmek gayet normal. Kalıcı bir durum olmaz kolay kolay. Acıkıp yiyememe, bulantı sorunu olduğunda şekerli bir şeyler atın ağzınıza. Vücudu besinsiz bırakmayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı