Karın ağrısı

Ogigogo

Kilopat
Makaleler
2
Çocukken süt içtiğimde veya mekik çektiğinde karnımı ağrıtan sorun olmuyordu ama son 3-4 yılda başlayan bir ağrı var. Ağrıyı tarif edeceğim şimdi.
Bilmediğim bir olaydan karnım ağrıyordu sonra karnımı ağrıyan şeyi öğrendim. Nesquik yerken süt koyuyoruz çok nesquik yerdim ama artık yiyemiyorum süt ağrı yapıyor. Sadece süt değil, sütle karışmış her şey karnımı agrıtıyor. Doktora gittim karnımın için Full gaz ile doluydu. Dik duramiyordum. Evde yaşlı dedeler gibi eğik sırtım öne düşük yürüyordum. Her neyse süt ve sütle karışım(tatlı matlı) olan ürünleri tükettiğimde karnım gaz ile doluyor ve inanılmaz ağrıtıyor bunun yanında ateş çıkartıyor. Mekikte ise mekik çektiğimde aynı şekilde karnım gaz ile doluyor. Sütü anladım gaz yapıyor ama spor yaptığımda kas ağrısı olacağına bana gaz geliyor gaz ağrısı oluyor. Sizde böyle bir olay var mı duydunuz mu? Doktora gitmeyeceğim sütten uzak duruyorum. En son doktora gittiğimde he gazın var tamam deyince daha gitmedim.

Hocam Laktoz İntoleransı olabilir, doktor değilim ama sanki belirtiler uyuşuyor.

Hocam Laktoz İntoleransı olabilir, doktor değilim ama sanki belirtiler uyuşuyor.
Sağ olun. Üstteki arkadaş gibi benim yazımı okumadan mesaj kasmak için boş yazı yazmadığınız için. Bakacağım şimdi.

Geri
Yukarı