Acnetrent fitnessa engel mi?

mtalhabal

Hectopat
Daha fazla  
Ben 12 gündür acnetrent kullanıyorum ve bugün fitness a yazıldım. Ama bazı yerlerde bu ilacı kullanırken spor yapılmaması söylenmiş bu doğru mudur acaba? Doktorum ben ilacı kullanmaya başlarken böyle bir şey söylememişti.

O ilaçla ağır spor yapmak yanlıştır. Miyalji, artralji görülebilir. Kas yıkımı artabilir. Tabi bunlar yan etki kişiden kişiye değişen bir durum. Spor yapcaksan da ağır yük altına girmemekte fayda var.

O ilaçla ağır spor yapmak yanlıştır. Miyalji, artralji görülebilir. Kas yıkımı artabilir. Tabii bunlar yan etki kişiden kişiye değişen bir durum. Spor yapacaksan da ağır yük altına girmemekte fayda var.

Bir sorun olursa kan testinde gözükür mü? Her ay kan testi veriyorum bir de zaten bende öyle yan etki olmadı şu ana kadar bir dudak kuruluğu var bir ağrı falan yok.

Tahlil sonuçlarında CK değeri yükselebilir. Tabi o sonuç normal olup farklı yerden de sorun çıkabilir. Her ay doktor kontrolü olacaksa doktor yönlendirir seni. Yine kontrole gittiğinde söylersin durumu tahlil sonuçlarına bakarak bir değerlendirme yapar.

Geri
Yukarı