ACPI\VEN_INTC&DEV_1056 sürücüsü

EfeKezer99

Hectopat
Anakart
ASUS PRIME B660-PLUS D4
İşlemci
Intel I5 12400F
Merhabalar, yeni bir bilgisayar topladığımdan dolayı yeni sürücüleri kurmaya çalışıyorum ama hangi sürücüyü kurmam gerektiğini anlamadım. Bu donanım kimliğini arattığımda sizin sitede verdiğiniz sürücüyü mü kurmalıyım yoksa anakartın kendi sitesindeki yonga seti sürücüsünü mü kurmalıyım pek anlamadım.
1671723514706.png
1671723530005.png

Merhaba, yeni bir bilgisayar topladığımdan dolayı yeni sürücüleri kurmaya çalışıyorum ama hangi sürücüyü kurmam gerektiğini anlamadım. Bu donanım kimliğini arattığımda sizin sitede verdiğiniz sürücüyü mü kurmalıyım yoksa anakartın kendi sitesindeki yonga seti sürücüsünü mü kurmalıyım pek anlamadım.Eki Görüntüle 1610174Eki Görüntüle 1610177

Çipset galiba. Ethernet kurulu gibi.

Teşekkürler. RAID denetleyicisini kurmama gerek var mı peki? Araştırdığıma göre disket ile alakalı gereksiz bir şeymiş ve kurmaya gerek yok diyorlar.

RAID yapmayacaksanız gerek yok bence.

Teşekkürler. RAID denetleyicisini kurmama gerek var mı peki? Araştırdığıma göre disket ile alakalı gereksiz bir şeymiş ve kurmaya gerek yok diyorlar.
Kurmakta fayda var, gerekli olmasa bile Aygit Yoneticisini her actiginda unlem isareti gormek rahatsiz edici bence :D

Sürücü adı:
Intel(R) Serial IO GPIO Host Controller - INTC1056

SetupSerialO'yu kuruyorum değil mi? Eki Görüntüle 1610193
Evet. SetupSerialIO.exe dosyası ile kurulum yapabilirsin.

Bunun dışında güncel olarak aşağıdaki konuya da bakabilirsin.

Geri
Yukarı