Acronis True Image Disk Klonlama Hatası

grkn14

Hectopat
Yer
WORLD
Daha fazla  
Eski diskten yeni diske klonlama yapacağım fakat program hedef diski seçmeme izin vermiyor. Sorunu çözemedim, yardımcı olacak varsa memnun olurum. Disk1 eskisi Disk2 yeni harddisk.

345.png

Son düzenleyen: Moderatör:
AOMEI Backupper ile toplam 3 kere sistemimi başka diske taşıdım ve hala problemsiz çalışıyor. Bence AOMEI Backupper ile bir deneyin.
Disk Clone işlemlerini Windows açıkken yapmanız sağlıklı değil. Seçim yaparken AUTO seçiyorsanız manuel seçip deneyin
Toplam 3 kere Windows açıkken Windows kurulu diskimi başka bir diske klonladım hiçbir sorun yaşamadım zaten sorun yaşamam mantıksız olurdu.

Bildiğim kadarıyla MBR diski sadece başka bir MBR diske, GPT diski de sadece başka bir GPT diske klonlayabilirsiniz buna dikkat edin.

AOMEI Backupper ile toplam 3 kere sistemimi başka diske taşıdım ve hala problemsiz çalışıyor. Bence AOMEI Backupper ile bir deneyin.

Toplam 3 kere Windows açıkken Windows kurulu diskimi başka bir diske klonladım hiçbir sorun yaşamadım zaten sorun yaşamam mantıksız olurdu.

Bildiğim kadarıyla MBR diski sadece başka bir MBR diske, GPT diski de sadece başka bir GPT diske klonlayabilirsiniz buna dikkat edin.
Ee sen sorun yaşamadıysan kimsenin sorun yaşamayacağı anlamına mı geliyor.?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı