Acronis True Image Home 2011 14.0 Build 6574

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
68.411
Çözümler
808
Beğeniler
93.009
Yer
İstanbul
Tam Windows 7 Entegrasyon. PC'niz de ne kadar iyi Acronis True Image Home ve Windows ® 7 2011 korumak çalışmak en iyilerini bir araya için. Geliştirmeleri Backup içinde entegrasyon dahil Acronis ve Denetim Masası 7 Restore bölümünün Windows; kütüphaneler, hacim veya sürümlerini Windows; yedekleme ve geri yükleme menüsünden Bağlam dosyası yeteneği geri yükleme ve görüntülemek için önceki ve Image Home True ® yeteneği başlatmak Acronis 2011 yedeklemeler.
• Grafiksel Kullanıcı Arayüzü. dostu arayüzü-A yeniden tasarlanırken, kullanıcı seçmek araçları yapılandırma özellikleri gibi Sürükle ve Bırak için hızlı navigasyon, Wizards ve tıkırtı yeni içeriren iyi yedekve ihtiyaçlarınız için seçenekler geri.
• Acronis ® Nonstop Backup ™. Bu özellik olmalıdır desteklemek için genişletilmiş oldu Acronis Secure Zone ®, eğer sağlayan bile, disk bölümü üzerinde güvenli bir sert, zaman nokta herhangi, nerede olursanız olun, üzerinde sinek kurtarmak sana işletim sistemi başarısız oldu. (Not: disk gerektirir çalışkan).
Zaman Explorer. • Siz Acronis ile edeceğiz bulmak sadece bu: Tek bir ekran kolay bir yoldan yedek dosyaları yönetmek için görmek ve. Açıklama yedek yorum ve yedek inceleme anda masaüstünün durumunu gösterir ekran.
• USB 3.0 desteği. Acronis True Image Home standardını destekleyen yeni USB 3.0. sürücüler Eğer disk sabit 3.0 anakart olabilir çalışması ile USB, size çok daha hızlı yapmak için yedekleme çalıştırmak standart yeni teklif ile hız aktarabilirsiniz kullanımı verileri yüksek.
Önceden tanımlı yedekleme planları. • bir program için bu sistem kullanıcıları ve veri güvenlik ihtiyacının yüksek yetenekleri Acronis True Image Home sunuyor saklama yedek sınırlı şeması uygun kullanıcılar verimli uzay-disk bir telefondan önceden tanımlı - kullanıcı ihtiyaçlarına özel yedekleme programları için tasarlanmış . Program yedekleme ve dosya türü disk sunuyor farklı yedekleme programları için. Eğer sadece bir program seçin program otomatik olarak yedekleme yönetir sizin. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza tam olarak uygun olabilir düzeni oluşturmak yedekleme özel.

Temel özellikler ve teknolojiler:
• Disk Görüntüleme. patentli disk görüntüleme teknolojisi ile anında Yedekleme tüm sistemi. Herhangi bir yazılım olmadan yeniden işletim sistemi ve uygulamaların iyileşme sağlar.
• Artımlı ve diferansiyel yedekleme. Acronis ® True Image Home 2011 artımlı ve diferansiyel yedekleme sunarak her zaman performans tam yedekleme için alternatifler sunuyor. Her iki yakalama değişiklikler sadece ve Acronis ® veri sıkıştırma ile disk alanından tasarruf.
• Dosya Yedekleme. Geri bireysel dosyalar, klasörler veya dosya kategoriler.
• Acronis ® Başlangıç Kurtarma Yöneticisi. Çizme ve arızasından sonra bir sistem geri yükleme. işletim sistemi başarısız olsa bile, F11 tuşunu seçerek kurtarma işlemini başlatın.
• Secure Zone ® Acronis. Güvenli bir sistem sürücünüzde bir diske yedekleme depolamanızı sağlar bölümü. Kurtarmak işletim sistemi başarısız oldu bile Nerede olursanız olun, sinek, gör.
Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) ile • Görüntü Şifreleme. endüstri standardı güvenlik araçları ile şifreleyerek veri yedekleme koruyun: 128, 192 ve 256-bit şifreleme.
• Gizlilik araçları. Tam sistem temizleme ve resimler, bölümleri ve birimleri güvenilir veri yok.
• Hariç dosya ve klasörler. Yedeklemeyi sırayla istediğiniz sadece veri disk alanı kaydetmek için.
• Windows tarzı arabirim. Bu ürünün yeni ve şık arayüzü Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemlerinde çalışmaktadır.
Windows 7 görüntü Boot •. bir yedek görüntü Windows 7 Ultimate kullanıcıları önyükleme (. TIB dosyası) onların sistem bölümünün yedeğini içeren. Bu gerçek restorasyon olmadan yedeklenmiş sistem test imkanı sağlayacaktır. Eğer. TIB dosyası, işletim sistemi çizme, o zaman gereken bir sistem kurtarma için ortaya boot edecek.
• Klon Disk. Kopya tüm Hard Disk ve işletim sistemleri ve uygulamalar yeniden çaba saat kaydetmeden bir yenisi ile değiştirin.
• Tek Tıkla Koruma. sistemin bir yedekleme stratejisi oluşturma ve tek bir tıklama ile bunu uygulamak.
• Dene ve ® karar verin. risk için güvenli ortam-ücretsiz testpotansiyel olarak tehlikeli içeriği ile yeni bir yazılım ya da ettiğiniz web siteleri.
• Nonstop Yedekleme Acronis. Otomatik olarak kullanıcı zaman içinde herhangi bir noktaya kendi sistem, dosya ve klasörleri geri sağlayan artımlı yedeklemeler oluşturur.
• Set & ™ unut. Yapılandırmak sadece bir kez ve Acronis yazılım bu noktadan itibaren otomatik olarak yedekleme yapar.
• Akıllı Planlama. Koşmak sistem başlatma / kapatma, ya da diğer etkinlikleri ile koordineli kullanıcı kullanıcı oturum açma / çıkış üzerinde, boşta önceden ya da geçen süre, otomatik olarak yedekleme.
• Rezerv Yedekleme kopyalayın. Mağaza önceden seçilen bir formatta başka bir önceden tanımlı konuma yedekleme birden fazla kopyası.
• Canlı Yedekler. Maksimum rahatlık için yedek aracılığıyla çalışma hakkı tutun
• Sanal Sabit Disk Desteği. Dönüştürmek Acronis 'yedekleme görüntüleri (. TİB) sanal sabit disk dosyalarını (. Vhd) ve tersi, Microsoft Windows 7 yedekleme sağlayan uyumluluk.
• Acronis Online Backup özelliği. Isteğe bağlı Acronis çevrimiçi depolama hizmetleri otomatik olarak yedekleme değerli veri ya da güvenli bir yere internet üzerinden dosya mevcuttur.
• True Image Home Plus Pack Acronis. dosyaları, uygulamaları ve Dinamik Diskler ve Microsoft ® WindowsPreinstallation Ortamları (WinPE) için destek sağlamanın yanı sıra farklı donanım için bir işletim sistemi geri yükleme esnekliği içeren opsiyonel modül.
• Dinamik Diskler ve GPT Destek. Acronis True Image Home 2011 Plus Paketi ile mevcut mu.

Desteklenen işletim sistemleri:
* Windows 7 tüm Editions
* Windows Vista tüm Edition SP2
* Windows XP Home Edition (X32, SP3)
* Windows (x32/x64, SP2) XP Professional

Anasayfa - Backup software for data backup and disaster recovery in Windows and Linux - Acronis

Boyutu: 159 MB

http://download2.acronis.com/u/ATIH2011_trial_en-US.exe
 

HwN

Hectopat
Katılım
6 Mayıs 2013
Mesajlar
383
Beğeniler
55
Kullanım ile ilgili bilgi verecek, tecrübelerini yazacak yok mu ?
 

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
Katılım
28 Ağustos 2011
Mesajlar
9.377
Çözümler
9
Beğeniler
3.879
Yer
Ankara
Öncelikle 2014 sürümü çıktı programın :) Yıllardır kullandığım bir programdır. Çok işime yaradı şu ana kadar. Alanında bence en iyi program. Nasıl bir bilgi istiyorsunuz program hakkında ?
 

albaywolf

Kilopat
Katılım
11 Eylül 2013
Mesajlar
3.824
Beğeniler
1.189
Harika bir program. Kullanımı hakkında şu yazıyı okuyabilirsiniz.
 

HwN

Hectopat
Katılım
6 Mayıs 2013
Mesajlar
383
Beğeniler
55
Hem kullananların memnuniyetini merak ettim hem de kullanım reçetesi ;) Lazımdı hepsi için cevap aldım. Teşekkürler.
 
Yukarı