Acronis True Image ile alınan back up 3 parçaya bölünmüş

enginbey8108

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Acronis True Image 2021 kullanıcısıyım. Birçok defa imaj alıp yükledim çok işimi gördü. Fakat en son imajımı nasıl olduysa 3 ayrı ".tib" parçasına bölüp imajını almış. Mevcut olanı recovery yapamıyorum. Hata veriyor. Yani dosya ismi "X" olsun back up sonunda x_1.tib, x_2.tib ve x_3.tib diye 3 parçaya bölünmüş durumda. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Saygılarımla. 16 GB yedek alsam olur mu? Boyutu nasıl ayarlayacağım? Ntfsde'de olmuyor denedim.

Rehber hazırlasanız Acronis'le ilgili herkes faydalansa iyi olmaz mı sürekli bende bu hata çıkıyor delireceğim ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım bir yedeğin üstüne ilave yapmış. Ayarlardan kapanıyordu sanırsam. Eskiden kullanırken ben de yaşamıştım.

Nasıl yapacağım ustam bende olmuyor rehber olsa süper olurdu YouTube hep yarım video var.
@Phoenix055 burada mısın ustam.
😡😡
Hatırlamıyorum ben de . Ama bilgisayarınızda yüklü ise uygulaması dosyalarınıza erişebilirsiniz öyle hatırlıyorum. Yeniden yedek alırsınız. Aynı klasörde başka yedek olunca yedeklerken orada ayar veya seçenek oluyordu sanırsam. Komple yedek alma veya üstüne devam etme gibi.

Onu bulabilsem işte.
Arkadaşlar bilen var mı konuya cevap yazsın lütfen.
Vay be kime yorum yazmamış bile 😡 😡

Son düzenleme:

Geri
Yukarı