Çözüldü acs.exe - 0xc000007b - Assetto Corsa

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

alperensekban

Picopat
Daha fazla  
Başka oyunlarda da aynı hata ile karşılaşıyorum oyun orijinal.

Çözüm
O zaman şöyle yapalım. Buna benzer bir sorun daha önce yaşandığı için farklı bir çözüm yolu deneyeceğiz. Denetim Masası üzerinden şu an mevcut tüm Visual C++ paketlerini kaldırın. Visual C++ 2005'ten itibaren, Visual 2015-2019 paketlerine kadar. İşlemler bittikten sonra sisteminizi yeniden başlatın ve daha sonra Visual C++ toplu paketini yükleyin.

Yüklemek için install_all.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
Visual 2013 paketini (vcredist_arm.exe hariç) hem x86 hem de x64 olacak şekilde yükleyip tekrar deneyin. Yükleme esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden Visual C++ 2013 paketlerini onarın.

Sorun çözülmezse sıfırdan yeni bir rapor oluşturun.

Son düzenleme:
Dediğiniz durumları gerçekleştirdim hata durumu devam ediyor

Visual 2013 paketini (vcredist_arm.exe hariç) hem X86 hem de X64 olacak şekilde yükleyip tekrar deneyin. Yükleme esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden Visual C++ 2013 paketlerini onarın.

Sorun çözülmezse sıfırdan yeni bir rapor oluşturun.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2023-02-17 174035.png
    Screenshot 2023-02-17 174035.png
    44,7 KB · Görüntüleme: 144
O zaman şöyle yapalım. Buna benzer bir sorun daha önce yaşandığı için farklı bir çözüm yolu deneyeceğiz. Denetim Masası üzerinden şu an mevcut tüm Visual C++ paketlerini kaldırın. Visual C++ 2005'ten itibaren, Visual 2015-2019 paketlerine kadar. İşlemler bittikten sonra sisteminizi yeniden başlatın ve daha sonra Visual C++ toplu paketini yükleyin.

Son düzenleme:
Çözüm
O zaman şöyle yapalım. Buna benzer bir sorun daha önce yaşandığı icin farklı bir çözüm yolu deneyeceğiz. Denetim Masası üzerinden şu an mevcut tüm Visual C++ paketlerini kaldırın. Visual C++ 2005'ten itibaren, Visual 2015-2019 paketlerine kadar. İşlemler bittikten sonra sisteminizi yeniden başlatın ve daha sonra Visual C++ toplu paketini yükleyin.

Dediğin gibi yaptım ve düzeldi senin eline koluna sağlık
assassin's creed revelations da aynı hatayı alıyorum aynı şekilde logları paylaşsam yardımcı olabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı