Açtığım Konular Onaylanmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kaçıncı vaka sayın yetkililer? Göreve bekleniyorsunuz(!)

Konu açılmadan önce genel olarak içeriğe bakılır, yazım yanlışı ya da uygunsuz bir üslup varsa bunlar düzeltilerek genel görünüme açılmadan önce onaylanır. Bunların zaman alması gayet doğal, herkes konu açıyor ve herkesinki incelenip onaylanıyor. Siz de sabah konu açmışsınız. Denk gelmemiştir, biraz sabretmenizi öneririm.

Bu kaçıncı vaka sayın yetkililer ? Göreve bekleniyorsunuz (!)

Konu açılmadan önce genel olarak içeriğe bakılır, yazım yanlışı ya da uygunsuz bir üslup varsa bunlar düzeltilerek genel görünüme açılmadan önce onaylanır. Bunların zaman alması gayet doğal, herkes konu açıyor ve herkesinki incelenip onaylanıyor. Siz de sabah konu açmışsınız. Denk gelmemiştir, biraz sabretmenizi öneririm.
Hocam yazdığım 5 satır zaten neyi bu kadar uzun sürüyor. Sabah 9'dan beri bakıyorum milletin konuları onaylanıyor ama benimki yok. Gerçekten yoğunlar ise yapacak bir şey yok bekliyecez.

@Hans Landa Demek istediğim sizin açtığınız konunun üstüne onlarca konu açılıyor yetkililerin gözünden kaçmış olabilir, nadir olan bir durum. Düzelecektir merak etmeyin.

Benim konuyu da silmişler. Mesaj bilgilendirmesi yapsa iyi olur neye dayanarak sildiği hakkında.

Benim konuyu da silmişler. Mesaj bilgilendirmesi yapsa iyi olur neye dayanarak sildiği hakkında.
Benim konu silindi mi onaylandı mı hiçbir bilgim yok. Bildirim gelmedi. Bazen de kafalarına göre mesajımı kısaltıyorlar. Bir kez cümlenin başında "merhaba dostlar" tarzı bir şey yazmıştım, silmişler. Garip.

Benim konu silindi mi onaylandı mı hiçbir bilgim yok. Bildirim gelmedi. Bazen de kafalarına göre mesajımı kısaltıyorlar. Bir kez cümlenin başında "merhaba dostlar" tarzı bir şey yazmıştım, silmişler. Garip.

Aynen bende de siliyorlar. Merhaba demek bile suç, selam falan vermeyeceksin bu topluluğa.

Konusu açılmayan kişilerin konuları hangi kategorilerdeydi? İnceleyelim.

Merhaba gibi ifadeleri kimi zaman temizliyoruz kimi zaman temizlemiyoruz. Bazı konularda tekrar tekrar selam ve arkadaşlar kelimesi kullanımlar oluyor ki kimi zaman bu okuyanları bunaltıyor. Sadelik açısından temizliyoruz. Ama cok sıkıntı yoksa genelde bırakıyoruz selam ifadelerini.

Aynen bende de siliyorlar. Merhaba demek bile suç, selam falan vermeyeceksin bu topluluğa.

Anlamadığım kısım topluluğun ne suçu var ? Arkadaş yetkililere yaşadığı sıkıntı hakkında konu açıp soru sormuş, kimseye selam vermek zorunda değilsiniz zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı