Açtığım konulara cevap gelmiyor

Assecreed

Megapat
Daha fazla  
Birkaç gün önce açtığım Svchost.exe hatası - Technopat Sosyal bu konuya sadece 1 kişi mesaj attı o kişi de artık konuyla ilgilenmiyor bile. Konumu öne çıkarıyorum maksimum 5 saniye sonra düşüyor konu zaten o zaman neden öne çıkarma butonunu koydunuz? Başkalarını etiketliyim desem bildirim gelmeyecek onlara. Cevap bekliyorum. Konunun başlığını açtığım konulara cevap gelmiyor diye değiştirirseniz sevinirim unutmuşum yazarken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün önce açtığım Svchost.exe hatası - Technopat Sosyal bu konuya sadece 1 kişi mesaj attı o kişi de artık konuyla ilgilenmiyor bile. Konumu öne çıkarıyorum maksimum 5 saniye sonra düşüyor konu zaten o zaman neden öne çıkarma butonunu koydunuz? Başkalarını etiketliyim desem bildirim gelmeyecek onlara. Cevap bekliyorum. Konunun başlığını açtığım konulara cevap gelmiyor diye değiştirirseniz sevinirim unutmuşum yazarken.
Hocam bazen bu forumdaki insanlar bile bazı hataları çözemiyor, size yanlış bilgi vermektense mesaj yazmamayı tercih ediyor çoğu kişi. Size yardım etmek istemediğimizden değil yani. :)
Sistemimin tüm Driver'larını yüklemek istemiştim, bunun için de konu açmıştım. Sadece bir kişi yazmıştı.
Bunun sebebi de bence driver yükleme işinin gayet basit olmasıdır. Forumda driverların nasıl yükleneceği ile ilgili yüzlerce konu var zaten.

Açtığım konular dediğiniz iki konu açmışsınız zaten toplamda ki birisi zaten cevaplanmış, diğeri de cevap almış ama sonuca kavuşmamış.
Şimdi bu konuyu açtığıma pişman oldum. İçerikle ilgisi olmayan konu başlığı cezasını aldım.
O uyarıyı bir saatlik de alabilirdin. Soft uyarı vermekle yanlış yapmışız. Düzeltelim istersen?

Diskinde hata varsa bunu başlığa ekle. Binlerce Svchost hatası olduğundan öyle bir başlık koyarsanız kimsenin umurunda olmaz. Bunu da belirteyim. Konunuz da bu yüzden görmezden gelinmiş zaten. İnsanlar sürekli normal bir sistem işlemi hizmeti olan SVChost için bu nedir diye soranlardan bıktı.

Benimde gelmiyor :(

Geri
Yukarı