Açtığım konunun silinmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

261538

Megapat
Makaleler
98
Gün geçmiyor, komikliklere bir yenisi eklenmesin. Hemen olaya geçelim, kullanıcı haberleri kısmına Windows 11 özelliklerini açıklayan bir yazı paylaştım kısaca ve paylaşımım onaydan geçmedi. Neden diye sordum, Technopat üzerinde haberi var dendi tamam, dedim.

Daha sonrasında Sosyal'e girdim,
Bunların hepsinin cevapları Technopat üzerinde yok mu? Var. Raporladım, kalkmadı şaşırmadım.

Bir cevap istemiyorum, bu konu onaydan geçsin, ben neyin ne olduğunu biliyorum, böyle devam...

Ek olarak böyle önemli büyük bir gelişme varsa ana sayfaya eklendikten sonra foruma da konusu açılır, spamlanmaması için. Klasik, o gördü onaylamadı, bu görmedi onaylamadı olacak neyse, uzatmanın anlamı yok. İyi forumlar herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 tane konu raporladığınızı söylemişsiniz. Konunuz silindikten sonra gönderdiğiniz raporlar incelendi, sadece bir tane Windows 11 konusunu raporladığınız görünüyor. Üstelik raporladığınız bu tek konu, verdiğiniz (4 adet konu bulunan) listede yok bile. Mesajımızda bahsettiğimiz raporunuz çözüme kavuşturulmuştur.

Böyle durumlarda sadece rapor sisteminden veya konu açarak bizimle iletişime geçmeniz, halihazırda açık bir konunun altına alakasız mesajlar yazmamanız rica olunur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı