Steam Açtığım paneller görünmüyor!

esharx

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de en üstte görünen Steam logosuna tıklayınca ayarların da yazdığı bir sekme çıktığı gibi görünüm, arkadaşlar, oyunlar sekmeleri ve altta Steam logosuna sağ tıklayınca menü gelmesi gerekiyor. Menü geliyor çünkü imleci üstüne tutunca imleçte tıklama işareti görünüyor ama açılan menü hiç görünmüyor. Steam'i silip tekrar kurdum düzelmedi. PC de Windows 8'de vardı orada sorun yoktu. Eskiden Windows 10'da da yoktu güncellemeden sonra böyle oldu. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de en üstte görünen Steam logosuna tıklayınca ayarların da yazdığı bir sekme çıktığı gibi görünüm, arkadaşlar, oyunlar sekmeleri ve altta Steam logosuna sağ tıklayınca menü gelmesi gerekiyor. Menü geliyor çünkü imleci üstüne tutunca imleçte tıklama işareti görünüyor ama açılan menü hiç görünmüyor. Steam'i silip tekrar kurdum düzelmedi. PC de Windows 8'de vardı orada sorun yoktu. Eskiden Windows 10'da da yoktu güncellemeden sonra böyle oldu. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Hocam fotoğraf atsanız daha mantıklı olur gibi?

Hocam fotoğraf atsanız daha mantıklı olur gibi?

Bu panellere tıklayınca hiçbir şey çıkmıyormuş gibi görünüyor.

Steam logosuna tıklayıp görünmediği halde ayarlara bir şekilde girdim ve ara yüzden bazı tikleri kapatınca düzeldi. Ama hangisini tıklayınca düzeldiğini bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-09 230304.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-09 230304.png
    4,2 KB · Görüntüleme: 19
Bu panellere tıklayınca hiçbir şey çıkmıyormuş gibi görünüyor.
Steam istemcinizin sürümü güncel mi diye kontrol edin güncel değilse steam' i güncelleyin, eğer o işe yaramıyorsa steam hesabınızdan çıkış yapıp ardından bilgisayarı da yeniden başlatıp sonra steam' e tekrar giriş yapmayı deneyin belki işe yarar .

Geri
Yukarı