Activision doğrulama maili gelmiyor

muratyaga

Hectopat
Daha fazla  
Activision şifremi değiştirmek istiyorum ama e-posta doğrulaması lazım ama e-posta eski e-posta olduğu için doğrulama yapamıyorum. Hiçbir şeyini değiştiremiyorum, bütün destek yerini aradım ama bir şey bulamadım destek de buna göre bir yardım ticket yeri var mı? Varsa da bir işe yarıyor mu?

Kral selamünaleyküm yaşadığın sorunun aynısının tıpkısını yaşıyorum, tek fark Steam üzeri değil benim sorun PlayStation üzerinden ama sorun aynı. PlayStation a Call of Duty Warzone 2.0 yükledim ve benden hesap istedi kendi Activision hesabımı yazıyordum fakat mailimin 1 harfini eksik yazdığım için hiçbir şey yapamıyor ve mail de gelmiyor sen bu sorunu çözdün mü?

Kral selamünaleyküm yaşadığın sorunun aynısının tıpkısını yaşıyorum, tek fark Steam üzeri değil benim sorun PlayStation üzerinden ama sorun aynı. PlayStation a Call of Duty Warzone 2.0 yükledim ve benden hesap istedi kendi Activision hesabımı yazıyordum fakat mailimin 1 harfini eksik yazdığım için hiçbir şey yapamıyor ve mail de gelmiyor sen bu sorunu çözdün mü?

Maalesef hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı