Çözüldü Activision'a sitesinden kayıt olamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

saliherenbicer

Hectopat
CoD Warzone'yi indirdim. Ancak Activision'a kayıt olamıyorum. Siteye giriyorum. Kayıt yerine tıklayıp Battle.exe'yi seçiyorum. Ancak sürekli ekteki hatayı alıyorum. Lütfen yardım edin. 120 GB'yi boşa indirmiş olmak istemiyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız111.png
    Adsız111.png
    206,7 KB · Görüntüleme: 54
Çözüm
Farklı tarayıcı ile dener misin? Bir de Battle.net hesabın varsa uygulamasından indirip oyun içerisinden de kayıt olabilirsin. Siteye gerek kalmaz.

Diğer konularda oyun içinden hiç olmadığı söyleniyordu ki deneyerek de gördüm bunu ve farklı tarayıcıları da denedim.
Aynı hatayı bende alıyorum. Bugün açılan 2. konu. Başka biri daha açmıştı 1 saat kadar önce, oda aynı problemi yaşıyordu.

Ben sorunu çözdüm. Ayarlardan ağ ayarlarını sıfırladım ve siteye erişebildim.
Farklı tarayıcı ile dener misin? Bir de Battle.net hesabın varsa uygulamasından indirip oyun içerisinden de kayıt olabilirsin. Siteye gerek kalmaz.

Diğer konularda oyun içinden hiç olmadığı söyleniyordu ki deneyerek de gördüm bunu ve farklı tarayıcıları da denedim.
Aynı hatayı bende alıyorum. Bugün açılan 2. konu. Başka biri daha açmıştı 1 saat kadar önce, oda aynı problemi yaşıyordu.

Ben sorunu çözdüm. Ayarlardan ağ ayarlarını sıfırladım ve siteye erişebildim.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı