Acun Ilıcalı'nın Bize Kazandırdıkları

BlueMagic

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı olmaya çalışıyor.
Gerçekten insan artık söyleyecek kelime bulamıyor. Bu kadar mı paranın kölesi olunur? Onuda geçtim bizim insanımız neden hala daha böyle insanları ünlü yerine sayıyor inanın aklım almıyor. Siz ne düşünüyorsunuz video hakkında? Sizce ülke olarak elbet bir gün her şeyi yoluna sokacak mıyız yoksa dahada beter mi olacak?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben burada acun yada başkasına suç bulmuyorum. Evlilik programlarına da suç bulmamıştım. İnsanlara kimse zorla bir şey izlettirmiyor. Konu bizimle ilgili bence. Eğer gerçekten bir tepki vermek istiyorsa bir insan o programı, kanalı izlemeyerek verebilir. Bu benim görüşüm. Bence bu sosyal medyada yıpratma ve saldırma politikası gerçeği yansıtmıyor. Evlilik programlarına en büyük tepki sosyal medyadan geliyordu ama izlenme oranlarına baktığımız da ters düşüyordu. O yüzden boş işler bence bunlar. Yineliyorum bu sadece benim görüşüm.

Türkiye'nin yüce değerli teneke kutusu bağımlıları bunlardan hoşlanıyor. Doğal olarakta bel altı espiri yapanlar komedyen hayvana işkence yapanlar prim çapsızlar ise ünlü oluyor. Burdan cümlenin özünü anlayan anladı..

Yemin ediyorum şu herifin olduğu hiçbir TV8 programını izlemedim. Zaten artık TV izlemiyorum. İzlemeyin.

Stop making stupid people famous* derler, doğru derler.

*Aptal insanları ünlü yapmaya son verin.

Yemin ediyorum şu herifin olduğu hiçbir TV8 programını izlemedim. Zaten artık TV izlemiyorum. İzlemeyin.

Stop making stupid people famous* derler, doğru derler.

*Aptal insanları ünlü yapmaya son verin.

Sırf akılları düşündürmemek için yapılmış, ajanslardan gelen insanların olduğu kapitalist programların yapımcısı modern zamanların kuma sistemini öncülerinden insan müsveddesi bir adam.

@Recep Baltaş 'a katılıyorum. Bu devirde TV izlemek gerçekten boş iş. Hiçbir haber doğru değil, yararlı bir içerik yok. Anca insanların zekasıyla dalga geçmek amaçlı yapılan içerikler var. Film yada dizi izlemek istiyorsanız online izleyin TV'den izlemeyin. Diyeceksiniz ki aynı durum değil mi? Tabiki de değil. TV'den izlediğin 1 saatlik film için 1 saat reklam izliyorsun. ama interentte doğrudan reklamsız 1 saatte izleyebilirsin. Bakın burada 1 saat zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Haberler için sosyal medyada hepsi doğru diyemeyeceğim tabi ki fakat TV haberlerine göre sosyal medyada bulunan bir çok haber daha doğru. Çünkü TV'de yayınlanan haberler çoğu yandaş medya olduğu için doğru haberler gösterilmiyor.

Benim de sizlere önerim değerli sosyalciler, TV izlemeyin.

Yurt dışındaki yarışma programlarının Türk versiyonlarını kazandırdığı kesin, tabi bu da kazanç sayılmaz. Diğer yandan meslekte başarılı olunur konusunda da kendisi bir ders niteliğinde.

Bir dönem Nihat Doğan vardı. Sonra Turabi diye bir şey geldi. Şimdi de Murat ismindeki ucube. Yarın gelmeyecek mi yenisi? Öyle düşünen var mı gerçekten? O kafaya erişmek istiyorum en kısa zamanda:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı