Acun'un "Acunmedya Akademi" programı hakkında ne düşünüyorsunuz?

eth

Hectopat
Makaleler
2
Acun Ilıcalı'nın Nişantaşı Üniversitesi'nde açtığı "Acunmedya Akademi" programı hakkında ne düşünüyorsunuz? İstediğiniz bölüm içinde varsa tercih eder miydiniz?

Kendisine eleman yetiştirecek ve onları kendi bünyesinde çalıştıracak, mantıklı aslında. Ama eğitim seviyesinin ne kadar düştüğünü görüyorum ben burada maalesef ki.

Dijital içerik ve yayıncılık eğitimi güzel olabilir. Araştırılıp başvurulabileceğini düşünüyorum.

Kendisine eleman yetiştirecek ve onları kendi bünyesinde çalıştıracak, mantıklı aslında. Ama eğitim seviyesinin ne kadar düştüğünü görüyorum ben burada maalesef ki.
Katılıyorum. Yeteneklileri aradan toplayıp kendisi için çok güzel içerik çıkarabilir ve onları da ünlendirebilir de. Eğitim ne kadar kaliteli olur tartışılır ama işinde iyi insanları getirirse belki bir şeyler olur.
Dijital içerik ve yayıncılık eğitimi güzel olabilir. Araştırılıp başvurulabileceğini düşünüyorum.
Bu alanda önde gelmiş insanlar olursa bence de güzel olabilir.

@lordRago hocam konuyu hortlatmış olacağım ama bu sene üniversite sınavından sonra başvurmayı düşünüyorum fikirleriniz nedir büyüğüm olarak ne yapmamı önerirsiniz sizce kayıt olup eğitim alınır mı? Dijital içerik üreticisi olmak istiyorum.

@lordRago hocam konuyu hortlatmış olacağım ama bu sene üniversite sınavından sonra başvurmayı düşünüyorum fikirleriniz nedir büyüğüm olarak ne yapmamı önerirsiniz sizce kayıt olup eğitim alınır mı? Dijital içerik üreticisi olmak istiyorum.
Merhabalar, başvurduğum dönemde eğitim veren kişilerden dolayı geri durup başvuruyu iptal etmiştim. Bence üniversiteye gidip ki gittiğiniz üniversite önemli (erişebileceğiniz imkanlar açısından) daha sonra başvuru yapıp yapmamayı düşünebilirsiniz. Çünkü kendi fikrimce bu tarz bir eğitimden alacağınız bilgileri üniversite topluluklarından da rahat alabilirsiniz.

Merhaba, başvurduğum dönemde eğitim veren kişilerden dolayı geri durup başvuruyu iptal etmiştim. Bence üniversiteye gidip ki gittiğiniz üniversite önemli (erişebileceğiniz imkanlar açısından) daha sonra başvuru yapıp yapmamayı düşünebilirsiniz. Çünkü kendi fikrimce bu tarz bir eğitimden alacağınız bilgileri üniversite topluluklarından da rahat alabilirsiniz.

Anladım geri dönüş sağladığınız için çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı