Ümit Özdağ mevzular programı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Teeknolog

Picopat
Daha fazla  
Ümit Özdağ Babala TV programını izlediniz mi? İzlediyseniz nasıl buldunuz? Ve ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ümit Özdağ kısıtlı politikaları yüzünden bence çoğu soruya hazırlıksızdı, eleştirilecek çok yönü vardı ancak biz halk olarak gençler de buna dahil soru sormayı bilmiyoruz. Herkes yorum yapmadan soruya geçemiyo illa ki konuşacak fikir belirtecek. Kardeşim sizin fikirleriniz benim umrumda değil ya.

Sorular desen yine ana akıma göre daha cesaretli tabi ama kışkırtıcıydı. Yani unuttuğumuz kas hafızamız açısından iyi oldu tabi program, teşekkür ederiz yine de. Yavaş yavaş düzelteceğiz, öyle umuyorum.

Soru cevap dışında ne ararsan vardı bu programda, 2 saat boyunca izleyip bir anlam veremedim. Soruyu soracak insanların saygısız tavırları, kışkırtma amaçlı yandaş sorularından tut her şey vardı. Açın doğalgazı diyen adamın orada olması bile şaşırtıcıydı.

Soru cevap dışında ne ararsan vardı bu programda, 2 saat boyunca izleyip bir anlam veremedim. Soruyu soracak insanların saygısız tavırları, kışkırtma amaçlı yandaş sorularından tut her şey vardı. Açın doğalgazı diyen adamın orada olması bile şaşırtıcıydı.
Açın doğalgazı diyen adamın orda olması beni şaşırtmadı. Esas şaşırtan Oğuzhan Uğur gibi bir adamın HDP li vekilin oğlunu oraya çıkarması. Bİr de diyor yok konuşamazsam kavga ederim de kavya etmek istemiyorum. Karşın da ki adam komünistir faşist tir liberaldir feministir vb. bunu dersin anlarım ama Ülkenin birlik beraberliğine karşı ise tabi ki de onunla kavga edeceksin. Çünkü o fırsat kolluyor. Fırsatını bulsa seni ezip geçecek.

Geri
Yukarı