Çözüldü Ad Blocker nasıl devre dışı bırakılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

339ds

Femtopat
Daha fazla  
Kanal D web sitesinde dizi seyredemiyorum. AdBlock hatası veriyor. Hiç izleyemiyorum.
Ad blocker kullandığınız için bu içeriğe ulaşamıyorsunuz.
Kullandığınız reklam engelleme uygulamasını devre dışı bırakarak içeriklere erişebilirsiniz. Ad Blocker'ı nasıl kapatacağınızı gösteren talimatlara aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.
Diyor fakat nasıl kapatıldığını çözemedim. Ad block uygulamasını indirdim uzantılar kısmına ama kapatamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Çözüm
İlk önce AdBlock Plus'ı tarayıcıdan kaldırın.

Daha sonra Opera'nın reklam engelleme özelliği eğer açıksa ayarlara girerek devre dışı bırakın. Nereden kapatılacağını alttaki ekran görüntüsünde görebilirsiniz.

Ardından uBlock Origin uzantısını yükleyin.

Yükledikten sonra alttaki ekran görüntüsünde seçili olan filtreleri seçin.

Sonra yukarıdaki Tüm önbellekleri temizle ve Şimdi güncelle butonuna tıklayarak filtreleri güncelleyin.

Bunları yaptıktan sonra Kanal D'de uyarı görmemeniz gerek.

Daha sonra Opera'nın reklam engelleme özelliği eğer açıksa ayarlara girerek devre dışı bırakın. Nereden kapatılacağını alttaki ekran görüntüsünde görebilirsiniz.

Sonra yukarıdaki Tüm önbellekleri temizle ve Şimdi güncelle butonuna tıklayarak filtreleri güncelleyin.

Bunları yaptıktan sonra Kanal D'de uyarı görmemeniz gerek.

Son düzenleme:
Çözüm

Sonra yukarıdaki tüm önbellekleri temizle ve şimdi güncelle butonuna tıklayarak filtreleri güncelleyin.

Bunları yaptıktan sonra kanal D'de uyarı görmemeniz gerek.

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz.

Geri
Yukarı