ADAL-NEPTUNE alınır mı?

Ben PC Hocası, Technopat vs. gibi kanalların dışında youtuberların hazırladığı kasaların alınmasını doğru bulmıyorum. Sistemi bilimyorum ama kasa iyi değil.
Sistemi bilmiyorsun ama fikrin var. Kendi beğenmediğin youtuber'lar dışında kasaların alınması sana göre yanlış.

Acayip insanlar var ülkede.

Sistemi bilmiyorsun ama fikrin var. Kendi beğenmediğin youtuber'lar dışında kasaların alınması sana göre yanlış.

Acayip insanlar var ülkede.
Bilmiyorum dediğim sistemi inceledim ancak iyiliği hakkında benden daha çok bilenler var, benim yorum yapmam yanlış olur anlamında. Adal'ı izliyorum beğenip beğenmeme ile ilgisi yok, boş yorum yapmayın lütfen.

Bilmiyorum dediğim sistemi inceledim ancak iyiliği hakkında benden daha çok bilenler var, benim yorum yapmam yanlış olur anlamında. Adal'ı izliyorum beğenip beğenmeme ile ilgisi yok, boş yorum yapmayın lütfen.
Ne alaka parcaları Adal mi üretiyor ya da PChocasi mi üretiyor? Sonuçta hepsi tek bir üreticiden (AMD/INTEL/NVIDIA) alıyor ürünleri. O yüzden önyargılı yorum yapma bence.

Bu sistemler sponsorlu olduğundan uygun fiyatlı oluyor. Ekran kartı, işlemci gibi parçalar iyi tutulup kasa, PSU, SSD gibi parçalar en kötü ve sorunlu olanlardan seçiliyor stok eritmek için. Bunun dışında çetrefilli bir tarafı yok. Alınmasını doğru bulmama sebebiniz buysa sorun yok.

Konuya gelirsek, bütçe artarsa @deadfellow hocamın attığı sistemi öneririm. Artmasa da yine alınır attığınız sistem.

Ne alaka parcaları Adal mi üretiyor ya da PChocasi mi üretiyor? Sonuçta hepsi tek bir üreticiden (AMD/INTEL/NVIDIA) alıyor ürünleri. O yüzden önyargılı yorum yapma bence.
Onla ilgisi yok, normal fiyatlara göre bazıları, hepsi demiyorum bakın bazıları, daha pahalı ve daha kalitesiz parçalar seçiliyor benim tercihime göre. Herkesin kendi parası, isteyen alır. Ben sadece görüşümü belirttim. Sevdiğiniz adamı bu kadar guardlamaya gerek yok, adam ilahınız değil.
Bu sistemler sponsorlu olduğundan uygun fiyatlı oluyor. Ekran kartı, işlemci gibi parçalar iyi tutulup kasa, PSU, SSD gibi parçalar en kötü ve sorunlu olanlardan seçiliyor stok eritmek için. Bunun dışında çetrefilli bir tarafı yok. Alınmasını doğru bulmama sebebiniz buysa sorun yok.
Alınmasını doğru bulmama sebebim tam olarak o hocam. Kasadır, PSU'dur iyi seçilmiyor dediğiniz gibi. İki saattir anlamadılar :)

Geri
Yukarı