Adana Misis Organize Sanayi Bölgesindeki Hayvan Katliamına Ses Ver

çaylıkcık

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bugün bakın tam yerde veriyim. Adana misis organize sanayi bölgesinden ceyhan nehrine bırakılan zehirli su sonucu oluşan balık katliamı yapıyor, benim ailem akrabalarım köylüm hepsi burda tarım ile uğraşıyor. Biz burada bu suyu kullanıyoruz bu sizin yediğinize karışıyor, sadece balıklar ölmüyor, balıkla beslenen hayvanlar var burda ve daha kötüsü bu su denize karışıyor. Sahil şeridi ölü balıklarla dolu. Ben ihbarımı da yaptım jandarmaya da başvurdum sonuç alamadım ben. Başka yerlere de başvurdum sonuç yok. Haber kanallarına başvurdum cimere de şikayet ettim ama ne yazık ki ben sonuç alamadım. Bunu bizden çok siz düşünmelisiniz. Çünkü burda adam buğdayını satar ekmek yapılır yarın bu ekmeği siz yersiniz. Benim sesim olun, ben duyuramadım sesimi. Siz yardım edin, linki de bırakıyorum resimlere bakarsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakın.

IMG_20221209_212900_864.jpg
Screenshot_20221206_152928_com.facebook.katana.jpg
Screenshot_20221206_152920_com.facebook.katana.jpg
Screenshot_20221206_152904_com.facebook.katana.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamu Denetçiliği Kurumu'na şikayette bulunabilirsiniz. Kendileri; dava açmayın, bize başvurun sloganı ile devletin kamu kurumlarına yöneltilen şikayetleri değerlendiriyor. Başvurunun sonuçlanması başvurunun durumuna göre değişiyor. Her şeyi izah edin ki(fotoğraf, belge) ona göre adım atsınlar. Ehemmiyetiniz için teşekkür ederiz. Ayrıca kurum tarafından tutarlı bir şey elde edememeniz durumunda eş zamanlı olarak aşağıda belirteceğim TBMM'ye de dilekçe verebilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı