Adana Piri Reis lisesi iyi midir?

SmaçörErkek

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Voleybolcu
Piri Reis Anadolu lisesine gitmek sizce mantıklı mı? Evime yakın kazanabileceğim bir lise, iyi bir lise mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Piri Reis Anadolu lisesine gitmek sizce mantıklı mı? Evime yakın kazanabileceğim bir lise, iyi bir lise mi?

Gayet iyi diye biliyorum. Şu an da kardeşim LGS'ye hazırlanıyor ve 3 hedef lisesi var. Adana Anadolu lisesi (ala), sungurbey, piri reis. Ben lise 3'üm çukurova toroslarda okudum bu hafta itibarıyla ramazan atıla geçeceğim hocam.

Adana Anadolu LGS ile öğrenci almıyor OBP ile alıyor diye biliyorum yoksa bende istiyordum alayı.

Çeaş'ta iyidir tabii puanın yeterse. Konumu da bayağı iyi ama sadece otobüste sıkıntı çekersin. Yeni köprü yapıldıktan sonra çoğu otobüs yeni köprüden devam ettiği için.

Çeaş düşündüm puanı zorlasam belki yaparım ama gidiş geliş bana çok sıkıntı olur vehbi güzel lisesinin ön taraflarında oturuyorum evime yakın bir lise tercih edeceğim.

Bir şey daha sormak istiyorum pral 460 istiyor diyelim ki 450 aldım okula hiçbir şekilde almıyorlar mı?

Geri
Yukarı