Adana'da hasar gören binaları mütteahhitler sıva yaparak gizlemeye çalışıyor!

Yunandır gözümde!
Ulan adamlar yardım göndermiş, insanlık yapmışlar. Yazdığın şeye bak. Bildiğin ırkçılık. Laf ettiğin Yunan böyle saçma sapan şey mi yapıyor da lanse ediyorsun?

Ülkendeki müteahhit zaten dolandırıcı, çapulcu, hırsız. Hangi akla mantıkla alakasız milliyetlerle bağlayabiliyorsun inanılmaz.

Keşke millet bahçeleri, camiler (her mahalleye) yerine sağlam hastaneler yapılsaydı. Herşeyi geçtim Devlet Hastanesi nasıl ayakta kalmaz ya. Hatayda sadece 1 tane hastane kalmış

Keşke millet bahçeleri, camiler (her mahalleye) yerine sağlam hastaneler yapılsaydı. Herşeyi geçtim Devlet Hastanesi nasıl ayakta kalmaz ya. Hatayda sadece 1 tane hastane kalmış
Hatay kalmadı haritadan silindi neredeyse. Ramak kaldı. İnşallah yıkılan binaların ardından Japon mühendisler ile anlaşma sağlanır da depreme dayanıklı sağlam binalar üretmeye başlarız. Kendime yemin ederim ki sağlam bir bina yaptıracağım 45'ime yaklaştığımda..

Konuyu açan varlığı kutluyorum. Yunan'a laf atarsın öbürsü gün gelir, utandırtır. Gerçi utanma da olmaz alakası olmayan bir milliyeti kendi milliyetinin yaptığı şeyle vurduğu için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuyu açan varlığı kutluyorum. Yunan'a laf atarsın öbürsü gün gelir, utandırtır. Gerçi utanma da olmaz alakası olmayan bir milliyeti kendi milliyetinin yaptığı şeyle vurduğu için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cevapları okumayıp boş laf yapma. Gözardı alıp sizin gibi olmamak için beyinsizlik etmeyeceğim.

Ulan adamlar yardım göndermiş, insanlık yapmışlar. Yazdığın şeye bak. Bildiğin ırkçılık. Laf ettiğin Yunan böyle saçma sapan şey mi yapıyor da lanse ediyorsun?

Ülkendeki müteahhit zaten dolandırıcı, çapulcu, hırsız. Hangi akla mantıkla alakasız milliyetlerle bağlayabiliyorsun inanılmaz.

Ülkücü ve faşist fikirlere sahip biri muhtemelen hocam. Yıllardır ülkeyi soyanlar Türk değilmiş gibi yazıyor.

Duvarların çatlaması önemsiz. Önemli olan kolon ve kirişler.
Arkadaş haklı, İnşaatçıyız ailecek. Duvarda ki çatlaklar 3cm'i geçmediği sürece önlem alınmaz, 3'ü geçerse boya sıvayla kapatılır arası doldurulur. Önemli olan kirişteki çatlaklardır. Kirişteki çatlaklara önlem alınması çok etki etmez.

Binaların asıl yıkılış nedeni malzemeden çalmak, yanlış proje imal etmek, gerekli izinleri almadan el altından iş bitirmek, temeli yanlış atmak, eski method temel kullanmak, eski tarz beton kullanmak (C20 vb.), betonda ki karşımları yanlış ayarlamak (ince ve kalın agrega eşitliği), deniz kumu kullanmak en önemlisi ise imza satmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı