Adana'da sıvı soğutmaya kesinlikle gerek var mı?

ada polat

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim soru uygun fiyatlı sıvı soğutma önerir misiniz? Daha bilgisayarı toplamadım o yüzden işlemciyi söyleyemiyorum. Sıvı soğutma takmazsam işlemciye ne olur? Ekran kartıyla alakalı ısı değişir mi bilmiyorum ama RTX 4070 Ti düşünüyorum. Bu soruları cevaplarsanız sevinirim.

Başlıkta belirttiğim soru uygun fiyatlı sıvı soğutma önerir misiniz? Daha bilgisayarı toplamadım o yüzden işlemciyi söyleyemiyorum. Sıvı soğutma takmazsam işlemciye ne olur? Ekran kartıyla alakalı ısı değişir mi bilmiyorum ama RTX 4070 Ti düşünüyorum. Bu soruları cevaplarsanız sevinirim.
Noctua kule tipi al.Hem performansı gayet iyi hem daha ucuz.Pompa sesi,pompa bozulma derdi vs.de yok.

Dostum doğmamış çocuğa don biçmeyi bırak sen daha olmamış çocuğa don biçiyorsun. Sallıyorum AMD 5600 ekran kartına 1000 tl'ye alacağın bir işlemci soğutucusu ya da hava kanalı düzgün olan bir kasan varsa stok fan gayet yeterli olur, AMD 7600 gibi bir işlemciye ise işlemci soğutucusu gerekir ha illa sıvı soğutmamı gerekiyor? Kesinlikle hayır. Zaten ben şahsi fikrim sıvı soğutma alanların %99'u tamamen estetik için sıvı soğutma alıyor yoksa kaliteli bir Noctua kule tipi fanının soğutamayacağı bir sistem yok.

Uygun fiyatlı ama iyi soğutan bir Noctua önerir misiniz? @Blackrawen @Metekhan777 @ArthurMorgan33

R5 7600x r7 7700x gibi bir işlemci düşünüyorum.
ben amazondan mayısta vergisiyle birlikte 910 liraya nh u12s redux almıştım almanyadan gelmişti sanırsam şimdi 2900e var amazonda en ucuz https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00C9EYVGY/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A38F5RZ72I2JQ&psc=1
işlemcim max 60 derece gördü
diğerlerinin fiyatı performansı nasıl tam bilmiyorum ama fiyat çok arttığı için başka seçeneklere de bakılabilir ama bu ürün için amazonun farklı ülkelerine bakın derim performans anlamında bence en iyisi ses de yok

Geri
Yukarı