Adaptvice Sync ile FreeSync farklı mıdır?

Rapap

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, AMD ekran kartım var FreeSync monitör almayı planlıyorum, piyasada Adaptive Sync özellikli monitörler var bu monitörlerden alsam kullanımda FreeSync monitörlerden bir farkı olur mu?
Bu monitör gibi:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende monitör araştıroyum aynı soruya ben ise denk geldim anladığıma göre adaptive sync de aynı freesync g-sync gibi bir görüntü teknolojisi farklı bir firma tarafından geliştiriliyor bana mantıklı gelmedi amd nin freesync teknolojisi olan monitör alacam ayrı yetten o monitörü tavsiye etmem :) aynı paraya çok daha iyileri var

Bende monitör araştıroyum aynı soruya ben ise denk geldim anladığıma göre adaptive sync de aynı freesync g-sync gibi bir görüntü teknolojisi farklı bir firma tarafından geliştiriliyor bana mantıklı gelmedi amd nin freesync teknolojisi olan monitör alacam ayrı yetten o monitörü tavsiye etmem :) aynı paraya çok daha iyileri var

Tn panelde daha iyileri vardir dediginiz gibi ama ben ips veya va panel dusunuyorum. Varsa bu panel olarak o fiyata daha iyi dediginiz bende bakayım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı