Adata 480 GB SSD iyi midir?

Bütçe
500 TL

Kardeşim bir SSD'nin kötü olduğunu nasıl anlarsın? Disk kullanımı oyunlarda yüksek seviyelere dayanır, PC açılması uzun sürer ve genel olarak PC yavaşlar. Bunların hepsi bende yok ve SSD 2.5 senelik. Bilmediğin konularda konuşma gidip programlardan anlaşılmaz bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bir SSD'nin kötü olduğunu nasıl anlarsın? Disk kullanımı oyunlarda yüksek seviyelere dayanır, PC açılması uzun sürer ve genel olarak PC yavaşlar. Bunların hepsi bende yok ve SSD 2.5 senelik. Bilmediğin konularda konuşma gidip programlardan anlaşılmaz bu.

Harbi ciddi bir cevap mı bu? Yoksa trollüyor mu anlayamadım?

@kagan01
Bir SSD'nin iyi olduğunu da bir kişinin şansına iyi ürün gelmesiyle anlamazsın dostum. Bilmediğin konuda sen konuşma bana kalırsa. Üretilen 1 milyon ürünün 800 bini arızalıysa, kalan 200 bini de senin gibi şanslı kullanıcılarda "şimdilik" sorun yaratmadan çalışıyorsa bu o ürünün başarılı ve güvenilir olduğunu göstermez. Güvenilir nedir biliyor musun? Güvenilir disk, ömrünün 2-3 katına çıkmasına rağmen çalışan Samsung EVO, PRO diskleridir, güvenilir disk, en ekstrem şekillerde test edilmesine rağmen yazma ömrünü başarıyla garantileyen hatta 2700TB veri yazılan Crucial P5'dir.

Elindeki SU630'u ne kadar sevdiğin, yazdığın mesajlardan belli. Umarım hiç sorun yaşatmaz, en ufak veri kaybı yaşatmaz, kimsenin kötülüğünü istemeyiz. Ancak sana önerim (her ne kadar kahkaha atıp dalga geçecek olsan da) önemli verilerini mutlaka buluta yedekle. Güvenme demiyorum SSD'ne, yine güven ama yedekle sen.

Hocam bekliyorum sonuçları atmanızı.
Düşük mü çıktı yoksa? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı