Adata M.2 SSD'ler alınır mı?

Sadece sistem için gerekli bana. Çok farkeder mi bilemedim de pi sağlığı çok çabuk düşüyor vs. dediler. Sizin pil sağlığı kaç acaba? Bir de yazma değerlerini söyleyebilir misiniz?

Ben Toshiba, Kingston veya Gigabyte arasında kaldım. Gigabyte hakkında bilginiz var mı?

Toshiba OCZ TR200 hakkındaki bilgileri alıntıladığınız yorumumda söylemiştim. Kronik sorunlu, almayın. Gigabyte SSD kullanıp sorun yaşayan çok yok, tabii kullananlar daha iyi bilir. Bana kalsa alınabilir. Kingston'da ise bilinen herhangi bir sorun yok, alabilirsiniz.

Ben Toshiba, Kingston veya Gigabyte arasında kaldım. Gigabyte hakkında bilginiz var mı?

Ben A400 Kullanıyorum soru alabilirim. Aşırı memnunum şuan çok şükür. 25 derecede felan geziyor merak edenler için.

Toshiba OCZ TR200 hakkındaki bilgileri alıntıladığınız yorumumda söylemiştim. Kronik sorunlu, almayın. Gigabyte SSD kullanıp sorun yaşayan çok yok, tabii kullananlar daha iyi bilir. Bana kalsa alınabilir. Kingston'da ise bilinen herhangi bir sorun yok, alabilirsiniz.

O zaman ya Kingston ya Gigabyte alacağım. Çok teşekkür ederim yorumların için.
Ben A400 Kullanıyorum soru alabilirim. Aşırı memnunum şuan çok şükür. 25 derecede felan geziyor merak edenler için.

Yazma hızları denilene yakın mı acaba? Sistemi kurucağım da sıkıntı yaşatmaz di mi bana?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı