ADATA SSD nasıldır?

Alıyorlarsa benimkini de alsınlar ben garantiye göndermeye üşeniyorum şu an. Niye? çünkü yine bozuk ürün gelecek. Tesadüfen iyi bir parça gelebilirdi elime. Ben de bu yorumları yapmaz önerirdim belki. Sonra bir başkasına yapıştıracaklar güzel güzel... :/

Alıyorlarsa benimkini de alsınlar ben garantiye göndermeye üşeniyorum şu an. Niye? Çünkü yine bozuk ürün gelecek. Tesadüfen iyi bir parça gelebilirdi elime. Ben de bu yorumları yapmaz önerirdim belki. Sonra bir başkasına yapıştıracaklar güzel güzel... :/
Öyle bir şey yok arkadaşlar, garantiye göndermeme sebebiniz direkt olarak üşeniyor olmanız :)
Veya o sürede kullanacak haricen bir diskiniz yoksa bilgisayarsız kalmamak için de olabilir. Ben direkt olarak Samsung sipariş edip ADATA'yı iadeye yolladım.

Siz servise gönderin, değişimini yaparlar ve yerine gelen disk problemsiz olacaktır çok yüksek olasılıkla. Kronik bir hata söz konusu değil - bazı diskler sıkıntılı olabiliyor hepsi bu.

ADATA'nın NVme M.2 disklerinde durum nedir pek bilmiyorum ancak fiyatın aynı olması münasebetiyle çok da heyecan arayışına girmemek lazım diyorum, Samsung alın geçin.

Siz servise gönderin, değişimini yaparlar ve yerine gelen disk problemsiz olacaktır çok yüksek olasılıkla. Kronik bir hata söz konusu değil - bazı diskler sıkıntılı olabiliyor hepsi bu.

Şu an bu dediğinin tam tersini görüyorum. Gelen ürün de kusurlu. İade almaları umudu ile gönderdim. Samsung'u da sipariş ettim zaten. Tutarsızlık müşteri kaybettirir.

Şu an bu dediğinin tam tersini görüyorum. Gelen ürün de kusurlu. İade almaları umudu ile gönderdim. Samsung'u da sipariş ettim zaten. Tutarsızlık müşteri kaybettirir.
Senin SSD'deki problem neydi acaba? Aynı problem bu üründe de varsa THH başvurusunda bulun. Zaten kesin olarak yeni gelen ürün sorunsuz olacaktır demedim, yüksek olasılıkla dedim. Normal şartlarda sipariş verdiğinizde de yüksek olasılıkla sorunsuz bir ürün gelir ancak bazı serilerde problem olabiliyor ve bu ürünler bize denk gelebiliyor ne yazık ki.
Şuan benim ürünüm de serviste, bir cevap bekliyorum. Ona göre hareket edeceğim.

Senin SSD'deki problem neydi acaba? Aynı problem bu üründe de varsa THH başvurusunda bulun. Zaten kesin olarak yeni gelen ürün sorunsuz olacaktır demedim, yüksek olasılıkla dedim. Normal şartlarda sipariş verdiğinizde de yüksek olasılıkla sorunsuz bir ürün gelir ancak bazı serilerde problem olabiliyor ve bu ürünler bize denk gelebiliyor ne yazık ki.
Hocam öbür konulardan bilirsin benim başıma gelenleri, en son hb ile konuşup iade süreci başlatmıştım. 7 gün içerisinde kargolayacaktım ancak o hafta bilgisayara ihtiyacım olduğu için 6. güne kadar beklettim. O sırada ortalama bi 2 hafta kadar kullandım yeni gelen SSD'i, o cihaz da son 1-2 gün kala yarısını doldurunca sistemde donmalar takılmalar yarattı. Hd Tune sorunsuz gösterse de bazen sistem 4-5 saniye kadar donup kendi kendine düzeliyordu. Bugün saat 13-14 gibi dönüş alırım. Yorumumu güncellerim, bakalım hb satıcıyıcı iade konusunda ikna edebilecekmi. Edemezse de bi thh başvurusu beni bekler.
Özet olarak ürünü değiştirmeyin, iade isteyin başka bir ürün alıp rahatınıza bakın. Hiç kafa yormaya, bu kadar uğraşmaya değmez.
Güncelleme: iadem kabul edilmiş :D

Son düzenleme:
Öncelikle sana tavsiyenden dolayı çok teşekkür ederim. İade ettim ve Amazon'dan Samsung 860 Evo yu alıp sistemime entegre ettim. Üstüne bir de StoreMI kurup 1TB HDD ile sorunsuz kullanıyorum.
Sorunun SSD de olduğunu anlamadan önce tüm detayları yazdığım bir konu vardı linkini paylaşayım;

Şu sıralar sadece ekranla ilgili bir problem yaşıyorum onu da çözdüğümde huzur ve konfora ermiş olacağım. Onun da linkini atayım belki bir bilen olur da el atar;

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı