ADATA SSD nasıldır?

İbrahimy1402

Hectopat
Daha fazla  
ADATA SX7000NP PCI Express 3.0 iyi günler. Bu SSD hakkında bilgi alabilir miyim almayı düşünüyorum güvenerek alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adatadan SSD almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Benim gibi garantiye gönderme paradoxundan kurtulamayanlara katılmayın.

Adatadan SSD almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Benim gibi garantiye gönderme paradoxundan kurtulamayanlara katılmayın.
Dur tahmin edeyim: SU 650 kullandın değil mi? O model Adata'nın en ucuz ve kırpılmış modeli ve kronik sorunlar içeriyor ancak burada SX7000'den bahsediyoruz. Bir modeli sorunlu diye tüm markaya çamur atmak da ne bileyim...

Konuya dönersek, Adata'nın SU 650 modeli dışındaki modelleri gayet başarılı. SX7000'i bizzat laptopumda kullandım ancak bir Samsung da etmez. Bütçen yeterse 960 EVO/970 EVO gibi modeller daha iyi olacaktır.

sonuç olarak satarken beyler bu benim kronik sorunlu ürünüm bunu almayın demiyorlar :) ben gördüğümü yazdım herkes gibi.

sonuç olarak satarken beyler bu benim kronik sorunlu ürünüm bunu almayın demiyorlar :) ben gördüğümü yazdım herkes gibi.
Kronik sorundan haberdar olsalardı ürünü piyasaya sürüp de markanın adını lekelemezlerdi🙂 Sorun olduğu üst üste gelen şikayetlerden anlaşıldı ve yanlış hatırlamıyorsam sorunlu ürünleri koşulsuz iade alıyorlar. Bak mesela düne kadar sosyalde oldukça popüler bir SSD'ydi SU 650 ama şu kronik sorundan sonra forumun çoğu düşman kesiliverdi markaya 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı