Adata SU 650 120GB test sonuçları

PabIo Escobar

Kilopat
Arkadaşım bu SSD'yi 10 ay önce satın aldı fakat şu anda 250 EVO siparişi verdiği için satmaya karar vermiş. Ben her ne kadar bunu alma desem de almış ve en ufak sorun yaşamadığını söylüyor.

Bunu hayrına 50 TL'ye bırakacakmış. Letgo'ya ilana koymuş bile. Alan çıkarsa veririm diyor, çıkmazsa yatağın altında tozlanır diyor. Konu içinde alma talebi çıkarsa, satılık konu oluşturacağım.

Test bilgilerini bana yolladı. Adata SU 650 120 GB SSD'nin 10 aylık kullanım sonuçları aşağıda;
CrystalDiskMark;

1623931413639.png

CrystalDiskInfo;

1623931418847.png

Satın alma özeti;

1623931568515.png

Ayrıca belirteyim, 1.2 yıllık garantisi duruyormuş.

Son düzenleme:
Arkadaşım bu SSD'yi 10 ay önce satın aldı fakat şu anda 250 EVO siparişi verdiği için satmaya karar vermiş. Ben her ne kadar bunu alma desem de almış ve en ufak sorun yaşamadığını söylüyor.

Bunu hayrına 50 TL'ye bırakacakmış. Letgo'ya ilana koymuş bile. Alan çıkarsa veririm diyor, çıkmazsa yatağın altında tozlanır diyor. Konu içinde alma talebi çıkarsa, satılık konu oluşturacağım.

Test bilgilerini bana yolladı. Adata SU 650 120 GB SSD'nin 10 aylık kullanım sonuçları aşağıda;
CrystalDiskMark;

Eki Görüntüle 1072000

CrystalDiskInfo;

Eki Görüntüle 1072001

Satın alma özeti;

Eki Görüntüle 1072006
Kronik sorunlu SSD. Her an bir sıkıntısı çıkabilir.

Kronik sorunlu SSD. Her an bir sıkıntısı çıkabilir.
Hiç bir sorun yaşamadığı hakkında ısrar ediyor. Hayatındaki tüm şansı kullandı herhalde yada yalan söylüyor.
Sıcaklığı görmüyor mu acaba?
Hakikatten yeni fark ettim.
Cidden 50₺'ye vericekse alırım bu arada.
Kronik problemi olan bir model olsa dahi 50 lira gayet güzel bir fiyat, alınabilir diye düşünüyorum.
Tam da 1-2 ay idare edecek SSD arıyordum gidip bir bakayım Letgo'ya.
Böyle deyince benim alasım geldi.

Hiçbir sorun yaşamadığı hakkında ısrar ediyor. Hayatındaki tüm şansı kullandı herhalde ya da yalan söylüyor.

Hakikatten yeni fark ettim.

Böyle deyince benim alasım geldi.

50 lira için gerçekten iyi.

Geri
Yukarı