ADATA SU630 SSD sağlığı %21

ARoolse

Hectopat
Merhabalar, birkaç gündür mavi ekran hatası alıyorum. SSD sağlık testi yapayım dedim ve ne yazık ki sonuç bu.
Ne yaparsam düzeltebilirim?

ssd.PNG

Merhabalar birka. Gündür mavi ekran hatası alıyorum SSD sağlık testi yapayım dedim ve ne yazık ki sonuç bu.

Ne yaparsam düzeltebilirim.

Arkadaşlar ekleme olarak 296 adet bozuk sektör var.

Minidump dosyasını paylaşın. Bakalım disk kaynaklı bir sorun mu gözükecek? Gözükürse size söylerim.

Büyük ihtimalle disk yüzüne mavi ekran alıyorsunuz.

Diski garantiye göndermeniz iyi olacaktır.

@RamooY
Artık bir SSD arızalanınca bu SSD'ye kronik sorunlu demeyi bırakın. Başka birisi bu SSD ile 2-3 yıl kullanmıştır ve hiç sorun yaşamamış olabilir. Eğer sorun yaşadıysa sorun yaşayan kişiye "kronik sorunlu" deyip konuyu kapatmayın. Sorunu açıklayın ve garantiye göndermesini rica ediniz.

@RamooY
Artık bir SSD arızalanınca bu SSD'ye kronik sorunlu demeyi bırakın. Başka birisi bu SSD ile 2-3 yıl kullanmıştır ve hiç sorun yaşamamış olabilir. Eğer sorun yaşadıysa sorun yaşayan kişiye kronik sorunu deyip konuyu kapatmayın. Sorunu açıklayın ve garantiye göndermesini rica ediniz.

Haklısınız sadece kronik sorunlu olduğunu belirtmek istedim. Benden önce yazan arkadaş belirttiği için aynı şeyleri tekrar yazmak istemedim.

Merhabalar, birkaç gündür mavi ekran hatası alıyorum. SSD sağlık testi yapayım dedim ve ne yazık ki sonuç bu.
Ne yaparsam düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 956865

Arkadaşlar ekleme olarak 296 adet bozuk sektör var.

En doğru çözüm;
Herhangi bir müdahale'de bulunulmadan garantisi varsa gönderilmesini tavsiye ederim.

Minidump dosyasını paylaşın. Bakalım disk kaynaklı bir sorun mu gözükecek? Gözükürse size söylerim.

@RamooY
Artık bir SSD arızalanınca bu SSD'ye kronik sorunlu demeyi bırakın. Başka birisi bu SSD ile 2-3 yıl kullanmıştır ve hiç sorun yaşamamış olabilir. Eğer sorun yaşadıysa sorun yaşayan kişiye "kronik sorunlu" deyip konuyu kapatmayın. Sorunu açıklayın ve garantiye göndermesini rica ediniz.

Minidump dosyasının olduğu klasör boş
Arkadaşlar Adata SSD toolbox sağlığına yüksek siyor ancak HD sentinel düşük diyor.

@RamooY

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    395,3 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı