Adata SU630 test sonuçları

akyes

Decapat
Arkadaşlar merhaba 24 Nisan'da sistem topladığımda almıştım bu SSD'yi. Fakat bugün testlerini yaptığımda sonuçlar böyle. Sizce bir sıkıntı var mı tam anlamıyorum da?
CrystalDiskMark testte bir uyarı vs. vermedi ama HD Tune'de testte resimdeki gibi bir hata verdi.
HD Tune'de iki kere test yaptım ilkinde de error vermişti sanırsam. 2.testim errorlu olan resim.
SSD: AdataSU630 240GB

crystal disk.jpg

Dosya Ekleri

• ssd hd tune error.jpg
    ssd hd tune error.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 68
  • ssd3.jpg
    ssd3.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 57
  • ssd33.jpg
    ssd33.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kısa süreli uzaklaştırma aldığım için daha yeni cevap verebiliyorum kusura bakmayın.
Bu paylaşımımdan bir süre sonra bilgisayarı kapatıp açtığımda bu seferde CrystalDiskMark ile yine test yaptım o testtede yazma hızı 240'larda çıktı. Ama sanırsam sıkıntı var ve şuan harici hdd'den gta yı ssd'me kopyalıyordum kopyalama hızı resimdeki gibi kopyalama hızında bir sıkıntı var mı acaba ? Hızı 40-30-20 arasında değişiyor.

Dosya Ekleri

• aktarma.jpg
    aktarma.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 47
Kopyalamayı sonlandırıp test yapmanız daha iyi olacaktır.
Hocam kopyalama yeni bitti şimdi biter bitmez test ettim test sonucunu atıyorum. Sistemimde bir hdd ve ssd var Windows 10 ssd'de kurulu. Eğer garantiye yollar isem windowsu hdd ye kurucam tekrardan eğer sorun varsa sizce yollamalı mıyım garantiye ?

Dosya Ekleri

• sontest.jpg
    sontest.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 61
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı