Adata SU630 vs Kioxia Exceria

Toshiba malı olması kronik sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmez. Adata'nın o modeli de kronik sorunlu.
Aşağıya bıraktığım modeli almanızı öneririm, bilinen herhangi bir sorunu olmayan güzel bir SSD.
Hocam biliyorum zaten ama bilindik mal değil dedi diye ben dedim. Ben kronik sorunsuz gibi birşey yazmadım.

O kronik sorunlu bu kronik sorunlu şu kronik sorunlu. Koskoca Toshiba nın Adata nın ürünleri yerine piyasaya yeni giren bilinmedik markalar öneriliyor. Yok kardeşim kronik sorun felan. Koskoca firmalar milyonlarca satıyor bu ürünlerden. Onlar bilmiyor mu kronik sorunu olup olmadığını ? Milyonlarca insan kullanıyor 20-30 kişi geliyor yok sağlığı düştü yok hızı düştü diye. Alıp sapa sağlam kullanan tonla insan var. Al kullan kardeşim.

O kronik sorunlu bu kronik sorunlu şu kronik sorunlu. Koskoca Toshiba'nın Adata'nın ürünleri yerine piyasaya yeni giren bilinmedik markalar öneriliyor. Yok kardeşim kronik sorun falan. Koskoca firmalar milyonlarca satıyor bu ürünlerden. Onlar bilmiyor mu kronik sorunu olup olmadığını? Milyonlarca insan kullanıyor 20-30 kişi geliyor yok sağlığı düştü yok hızı düştü diye. Alıp sapa sağlam kullanan tonla insan var. Al kullan kardeşim.

Bende mesela SU630 kullanıyorum ama bende bir sorun çıkmadı bazılarında çıkabiliyor bunun nedeni bazı satıcıların eski revizyonsuz modelleri satması biz de adam risk almasın diye genelde sorun olmayan SSD modellerini öneriyoruz. Ben İtopya'dan aldım. Teknoloji şans işidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı