Adata SU630'u garantiye nasıl verebilirim?

Sedatif

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, ben yaklaşık 6 ay önce Hepsiburada'dan Adata'nın SU630 modelli SSD'sini aldım (satıcı Hepsiburada) fakat SSD aldıktan 2 ay sonra fark ettim, SSD çok ısınıyor 60derece kadar ya da ısıya dayanamıyor. Çok değil 1 GB'lik tek dosya atışımda bile SSD'de hemen takılmalar, donmalar, sıcaklıklar ve en sıkıcı olanı hızı 1 MB altına kadar inebiliyor. Ben yaklaşık bundan 1 ay önce Hepsiburada ile konuştum, bana bir şeyler dediler, hatırlamıyorum şu an. Bir şey eksikti galiba ama fiş falan duruyor, sana mailine bir şey gelecek gün içinde fakat öyle bir şey gelmedi. Adeta adam yalan söyler gibi gelecek demişti. Neyse dedim ama gelmedi. Şu an ne yapmalıyım sizce garantiye vermek için? Versem sıkıntı çıkar mı? Hava akışı falan alakası yok, üstüne 5000 RPM fan tuttum, ısı hala aynıydı. Yardımınızı rica ediyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti senden ürünü garanti belgesi ve fatura ile göndermeni ister eğer Hepsiburada nın kendisinden aldıysan mail adresine e-fatura gelir garanti belgesi de mutlaka ürün içerisinden çıkar çevrene iyi bak ara garanti belgesini bul fatura olmasa bile garanti belgesinin olması şart, SSD nin arkasında yazan warranty no ürünün servise halen garanti kapsamında olduğunu ispatlar zaten.
Ayrıca garanti belgesindeki servis e-postasından iletişime geçebilirsin sana yardımcı olurlar, detaylı bir arıza notu ile gönderirsin.

Garanti senden ürünü garanti belgesi ve fatura ile göndermeni ister eğer Hepsiburada nın kendisinden aldıysan mail adresine e-fatura gelir garanti belgesi de mutlaka ürün içerisinden çıkar çevrene iyi bak ara garanti belgesini bul fatura olmasa bile garanti belgesinin olması şart, SSD nin arkasında yazan warranty no ürünün servise halen garanti kapsamında olduğunu ispatlar zaten.
Ayrıca garanti belgesindeki servis e-postasından iletişime geçebilirsin sana yardımcı olurlar, detaylı bir arıza notu ile gönderirsin.
Kime ve nasıl gönderebileceğimide açıklayabilir misiniz lütfen teşekkürler

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200227-175201.jpg
    Screenshot_20200227-175201.jpg
    259,6 KB · Görüntüleme: 257
  • Screenshot_20200227-175156.jpg
    Screenshot_20200227-175156.jpg
    208,4 KB · Görüntüleme: 212
  • Screenshot_20200227-175154.jpg
    Screenshot_20200227-175154.jpg
    162,5 KB · Görüntüleme: 213
Bu endeksin yerinemi götüreceğim yoksa Hepsiburada ya verip onlarmı gönderecek?
Kargo ile adreslerine göndereceksin detaylı bir arıza notu ile.
İletişim bilgileri var başka soracağın şeyler varsa ara yada mail gönder ne yapman gerektiğini söylerler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı