Adata SU650 Alınır mı?

3D NAND kullanan ucuz bir SSD. IOPS ve ardışık okuma yazma değerleri de gayet iyi. Öneriyoruz da pek çok yerde. Alınır.

3 haftaya yakın bir süre oldu alalı. Gayet memnunum kullanıyorum, alabilirsiniz. Bu fiyatlara Kingston falan var ama 3DNAND teknolojisi bulunmuyor.

Şu an kullandığım ve arkadaşlara tavsiye ettiğim SSD'dir.

Son düzenleyen: Moderatör:
F/P olan bir üründür. Bütçeye göre Samsung 860 EVO veya Adata SU650 öneriyorum ben karşıdaki kişiye.

Başlıkta belirttim.
Anakartın destekliyorsa M.2 SSD almanı tavsiye ederim.
Bütçen yeterli geliyor ise Adata XPG SX8200 Pro veya Adata XPG SX6000 tavsiye ederim. Adata XPG SX8200 Pro'yu şuan kullanıyorum ve 2019 yılı itibariyle M.2 SSD'ye sahip olmayan bir bilgisayar bana göre çöp demektir. M.2 SSD'siz asla bilgisayar kullanmam. İşlemci, anakart ve RAM'den kısar yine alırım. Adata SU650 fiyatına göre iyi bir SSD fakat, 3500MB/s sıralı okuma hızı ve 1200MB/S sıralı yazma hızına sahip M.2 seçenekleri varken almak bütçenize kalmış. Fakat arada devasa fiyat farkları yok. Bir düşünün derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı