Adata SU650 vs Toshiba TR200

Yakın SSD'ler aslında. İkisinde de 3D NAND teknolojisi kullanılmış zaten. Adata SSD'ler son zamanlarda gördüğüm kadarıyla daha çok öneriliyor. Şu linkten değerlerini karşılaştırabilirsiniz.

The Toshiba TR200 3D NAND SSD Review: One Step Forward, One Step Back

ADATA Launches the SU700 SSD Range: Maxiotek MK8115, 3D TLC, Up to 960 GB
@bloudosia Hocam ben konudaki N11 linkinde bulunan satıcıdan ürünü aldım. Ürün sorunsuz. Hızlı kargo, paketleme gayet güzel. Almayı düşünüyorsanız bilginiz olsun.

Son düzenleme:
Yakın SSD'ler aslında. İkisinde de 3D NAND teknolojisi kullanılmış zaten. Adata SSD'ler son zamanlarda gördüğüm kadarıyla daha çok öneriliyor. Şu linkten değerlerini karşılaştırabilirsiniz.

The Toshiba TR200 3D NAND SSD Review: One Step Forward, One Step Back

ADATA Launches the SU700 SSD Range: Maxiotek MK8115, 3D TLC, Up to 960 GB
@bloudosia Hocam ben konudaki N11 linkinde bulunan satıcıdan ürünü aldım. Ürün sorunsuz. Hızlı kargo, paketleme gayet güzel. Almayı düşünüyorsanız bilginiz olsun.

Hayırlı olsun, aynı ssdyi almayı düşünüyorum Bende SU650 ile SU700 arasında kararsız kaldım arada ki fiyat farkına değer bi performans değişimi var mı değerleri paylaşmanızda sakınca yoksa paylaşır mısınız teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı