ADATA XPG Gammix D10'un yanına farklı model RAM almak

Skyress

Kilopat
Yer
Duchy of Toussaint
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Sistemimde şu an bu RAM'den bulunuyor. Ben bu RAM'den bir adet daha alıp 16 GB RAM yapmak istiyorum fakat bu RAM'e baktığımda, muadillerinden oldukça pahalı görüyorum. Bunun yerine aynı CL değerlerine ve frekans hızına sahip farklı marka bir RAM alırsam, uyumsuzluk sorunu yaşar mıyım?

Ben desizinle aynı durumu yaşadım. 269 TL'ye D10 aldım. Sonra fiyatı 339 TL oldu. Ben de gidip letgo'dan 269, pazarlıkla 250 TL'ye sıfırını aldım. Letgo, sahibinden gibi sitelere bakmanızı öneririm.
Alırken ürün kodunun tek harfine kadar aynı olduğuna dikkat edin.

Aynı RAM'den alın bence uyumsuzluk sorunu yaşanabilir aynı RAM'ler daha stabil çalışır.
Teşekkürler.
Forumda buna benzer konular var ama yineleyelim: Genel olarak aynı değerlere sahip farklı RAM'ler birlikte çalışır. Ancak farklı durumlarda olabilmektedir. Bir garantisi yok diyebiliriz.
Teşekkürler.
Ben desizinle aynı durumu yaşadım. 269 TL'ye D10 aldım. Sonra fiyatı 339 TL oldu. Ben de gidip letgo'dan 269, pazarlıkla 250 TL'ye sıfırını aldım. Letgo, sahibinden gibi sitelere bakmanızı öneririm.
Alırken ürün kodunun tek harfine kadar aynı olduğuna dikkat edin.
Çok teşekkürler. Alana kadar daha da çok artarsa, dediğinizi yapacağım büyük ihtimalle. :)

Geri
Yukarı