Adata XPG SX8100 termal pad yokken 90 dereceye çıkıyor

ricohket

Decapat
Yer
Denizli / İzmir
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Laptopa M.2 SSD yükseltmesi yaptım fakat yanında gelen termal padi kullandığımda arka kapagi biraz kastiriyor. Padsiz kullanım sağladığımda ise yük altında 90 dereceyi görüyor. Bu durumda siz ne yapardınız veya ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdiden geçmiş olsun başka bir model almak zorundasınız.

Yok termal padi daha da inceltebilirim diyorsan dene ama zorlama derim ben eğer yeni aldıysan değiştirirler bence.
Termal padi kullanıp çıkardığım için biraz yamuldu. İade kabul edeceklerini zannetmiyorum.

Ben bugün aldım, asus rog z490 g-gaming anakartım var, anakartımın soğutmasını kullanıyorum. İçinden çıkan termal korumam boşta. Yamuk olduğundan dolayı sorun yaşıyorsan gönderebilirim

Laptopa M.2 SSD yükseltmesi yaptım fakat yanında gelen termal padi kullandığımda arka kapagi biraz kastiriyor. Padsiz kullanım sağladığımda ise yük altında 90 dereceyi görüyor. Bu durumda siz ne yapardınız veya ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.
sx8100 biraz ısınan bir model soğutucu bloğu kullansanız bile pek bir şey fark etmez. Satın almadan önce konu açmış olsaydınız Kingston A2000 modelini almanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

Ben bugün aldım, asus rog z490 g-gaming anakartım var, anakartımın soğutmasını kullanıyorum. İçinden çıkan termal korumam boşta. Yamuk olduğundan dolayı sorun yaşıyorsan gönderebilirim
Hocam yollayabilirseniz çok makbule geçer gerçekten
Hocam profilimde instagram adresim mevcut ulaşabilirseniz çok güzel olur.
Belirtilen sıcaklık değerlerinde çalışmadığı üzerine iade talebinde bulundum ve iade ettim. Konu kapanabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı