Çözüldü ADB Shell "No Devices Emulators Found" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PazaniL

Hectopat
EMUI Gereksiz Uygulamaları Kaldırma Rehberi şu konudaki şeyi yapmaya çalıştım fakat ADB Shell yazınca böyle bir hata alıyorum. Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

1644246902930.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Buradaki programı indirip kurulum yapmalısın, seçeneklerin hepsine "Y" tuşuna basakar onayla ardından driver kurulmuş olması gerekiyor.

Buradaki programı indirip kurulum yapmalısın, seçeneklerin hepsine "Y" tuşuna basakar onayla ardından driver kurulmuş olması gerekiyor.

Çözüm

Buradaki programı indirip kurulum yapmalısın, seçeneklerin hepsine "y" tuşuna basakar onayla ardından driver kurulmuş olması gerekiyor.

Hocam teşekkür ederim sorunum çözüldü.
Hocam ben bunları sildikden sonra yeniden başlatınca hepsi gidecek midir tamamen?

Son düzenleme:
Hocam merhaba aynı sorun bende de var fastboot devices ve adb devices yazına cihazım okunuyor ama telefona root yüklemek için bootloader açık olması lazım açmam içinde bu komut lazım komutu girince no devices/emulators found bu hata geliyor cihazım sony xz premium g8141

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı